- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Arkusze danych
MIC4123, 4124, 4125.pdfMontaż/pochodzenie PCN
2.73KHz.pdfOpakowanie PCN
2.73KHz.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $1.294 | $1.29 |
| 200+ | $0.501 | $100.20 |
| 500+ | $0.483 | $241.50 |
| 1000+ | $0.475 | $475.00 |
MIC4125YME Specyfikacje techniczne
Microchip Technology - MIC4125YME Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Microchip Technology - MIC4125YME
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Microchip Technology |
| Napięcie - Dostawa | 4.5V ~ 20V |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 8-SOIC-EP |
| Seria | - |
| Czas narastania / spadku (typ) | 11ns, 11ns |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154', 3.90mm Width) Exposed Pad |
| Pakiet | Tube |
| temperatura robocza | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Częstotliwość wejściowa | 2 |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Napięcie logiczne - VIL, VIH | 0.8V, 2.4V |
| Typ wejścia | Inverting, Non-Inverting |
| Typ bramy | N-Channel, P-Channel MOSFET |
| Konfiguracja napędzana | Low-Side |
| Prąd - szczytowe wyjście (źródło, zlewozmywak) | 3A, 3A |
| Baza-emiter Napięcie nasycenia (Max) | Independent |
| Podstawowy numer produktu | MIC4125 |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 2 (1 Year) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Microchip Technology MIC4125YME.
| Atrybut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | MIC4123YME | MIC4124YME | MIC4126YME | MIC4125YML-TR |
| Producent | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Napięcie - Dostawa | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Napięcie logiczne - VIL, VIH | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Typ bramy | - | - | - | - |
| Prąd - szczytowe wyjście (źródło, zlewozmywak) | - | - | - | - |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Typ wejścia | - | - | - | Differential |
| Częstotliwość wejściowa | - | - | - | - |
| Czas narastania / spadku (typ) | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Baza-emiter Napięcie nasycenia (Max) | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Konfiguracja napędzana | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych MIC4125YME PDF i dokumentację Microchip Technology dla MIC4125YME - Microchip Technology.
MIC4125YME-TRMicrochip
MIC4124YMETRMicrel / Microchip Technology
MIC4126YME-TRMicrochip
MIC4126Micrel / Microchip Technology
MIC4120YML/TRMicrel / Microchip Technology
MIC4125YMLTRMicrel / Microchip TechnologyTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.