- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Arkusze danych
AT93C56B,66B.pdfPCN przestarzałe/ eol
Mult Dev EOL 20/May/2021.pdfAT93C66B-MEHM-T Specyfikacje techniczne
Microchip Technology - AT93C66B-MEHM-T Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Microchip Technology - AT93C66B-MEHM-T
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Microchip Technology |
| Zapisać czas cyklu - słowo, strona | 5ms |
| Napięcie - Dostawa | 1.7V ~ 5.5V |
| Technologia | EEPROM |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 8-XDFN (1.8x2.2) |
| Seria | Automotive, AEC-Q100 |
| Package / Case | 8-XFDFN |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| temperatura robocza | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Typ pamięci | Non-Volatile |
| Rozmiar pamięci | 4Kbit |
| Organizacja pamięci | 256 x 16, 512 x 8 |
| Interfejs pamięci | 3-Wire Serial |
| Format pamięci | EEPROM |
| Częstotliwość zegara | 2 MHz |
| Podstawowy numer produktu | AT93C66B |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| ECCN | OBSOLETE |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Microchip Technology AT93C66B-MEHM-T.
| Atrybut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | AT93C66B-MAHM-T | AT93C66B-MAHM-E | AT93C66B-XHM-T | AT93C66B-SSHM-T |
| Producent | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Typ pamięci | - | - | - | - |
| Technologia | - | - | - | - |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Organizacja pamięci | - | - | - | - |
| Częstotliwość zegara | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Seria | - | - | - | - |
| Napięcie - Dostawa | - | - | - | - |
| Zapisać czas cyklu - słowo, strona | - | - | - | - |
| Format pamięci | - | - | - | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Interfejs pamięci | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Rozmiar pamięci | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych AT93C66B-MEHM-T PDF i dokumentację Microchip Technology dla AT93C66B-MEHM-T - Microchip Technology.
AT93C66AY6-10YH-1.8Atmel (Microchip Technology)
AT93C66AYI-10YI-2.7Atmel (Microchip Technology)
AT93C66B-SSPD-TAtmel (Microchip Technology)
AT93C66B-MAHMGX-T-SL923Atmel (Microchip Technology)
AT93C66B-MAMMAtmel (Microchip Technology)
AT93C66AYI-10YI-1.8Atmel (Microchip Technology)
AT93C66N-10Atmel (Microchip Technology)
AT93C66B-MAHMGX-TMicrel / Microchip Technology
AT93C66BMAT
AT93C66B-SSHMATTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.