- Bran***Lewis
- 2026/05/11
31101118 Specyfikacje techniczne
METZ CONNECT USA Inc. - 31101118 Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do METZ CONNECT USA Inc. - 31101118
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | METZ CONNECT |
| Zakończenie przewodu | Screw - Leaf Spring, Wire Guard |
| wire Gauge | 14-28 AWG |
| Napięcie | 300 V |
| Torque - Śruba | 0.4 Nm (3.5 Lb-In) |
| Seria | - |
| Gwint | M3 |
| Materiał śruby - Poszycie | Zinc Plated |
| Pozycje na poziomie | 18 |
| Smoła | 0.200" (5.08mm) |
| Pakiet | Bulk |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| temperatura robocza | -40°C ~ 105°C |
| Liczba poziomów | 1 |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Gody Orientacja | Horizontal with Board |
| Materiał obudowy | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| cechy | - |
| Aktualny, bieżący | 15 A |
| Kontakt Materiał - Poszycie | Copper Alloy - Tin Plated |
| Kolor | Black |
| Clamp Materiał - Poszycie | Copper Alloy - Tin Plated |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | Zgodny z RoHS |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | Not Applicable |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.90.4000 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak METZ CONNECT USA Inc. 31101118.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 31101115 | 31101111 | 31101116 | 31101121 |
| Producent | METZ CONNECT USA Inc. | METZ CONNECT USA Inc. | METZ CONNECT USA Inc. | METZ CONNECT USA Inc. |
| Gody Orientacja | - | - | - | - |
| wire Gauge | - | - | - | - |
| Pozycje na poziomie | - | - | - | - |
| Gwint | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Zakończenie przewodu | - | - | - | - |
| Napięcie | - | - | - | - |
| Kontakt Materiał - Poszycie | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Materiał śruby - Poszycie | - | - | - | - |
| Torque - Śruba | - | - | - | - |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Clamp Materiał - Poszycie | - | - | - | - |
| Smoła | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Materiał obudowy | - | - | - | - |
| Liczba poziomów | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Aktualny, bieżący | - | - | - | - |
| Kolor | - | - | - | - |
31101114METZ CONNECT USA Inc.TERM BLK 14P SIDE ENT 5.08MM PCB
31101117METZ CONNECT USA Inc.TERM BLK 17P SIDE ENT 5.08MM PCB
31101120METZ CONNECT USA Inc.TERM BLK 20P SIDE ENT 5.08MM PCB
31101110METZ CONNECT USA Inc.TERM BLK 10P SIDE ENT 5.08MM PCB
31101122METZ CONNECT USA Inc.TERM BLK 22P SIDE ENT 5.08MM PCB
31101113METZ CONNECT USA Inc.TERM BLK 13P SIDE ENT 5.08MM PCB
31101115METZ CONNECT USA Inc.TERM BLK 15P SIDE ENT 5.08MM PCB
31101111METZ CONNECT USA Inc.TERM BLK 11P SIDE ENT 5.08MM PCB
31101112METZ CONNECT USA Inc.TERM BLK 12P SIDE ENT 5.08MM PCB
31101119METZ CONNECT USA Inc.TERM BLK 19P SIDE ENT 5.08MM PCB
31103Littelfuse Inc.TERM FEM
31101121METZ CONNECT USA Inc.TERM BLK 21P SIDE ENT 5.08MM PCB
31101116METZ CONNECT USA Inc.TERM BLK 16P SIDE ENT 5.08MM PCB
311050004Seeed Technology Co., LtdSWITCH PUSHBUTTON SPST-NO 27.5MM
31101109METZ CONNECT USA Inc.TERM BLK 9P SIDE ENT 5.08MM PCBTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.