- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Projekt/specyfikacja PCN
TPS7A20 17/Dec/2021.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 5+ | $0.119 | $0.60 |
| 50+ | $0.116 | $5.80 |
| 150+ | $0.115 | $17.25 |
| 500+ | $0.113 | $56.50 |
TPS7A2045PDQNR Specyfikacje techniczne
Texas Instruments - TPS7A2045PDQNR Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Texas Instruments - TPS7A2045PDQNR
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Texas Instruments |
| Spadek napięcia (Max) | 0.14V @ 300mA |
| Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) | 4.5V |
| Napięcie - Wyjście (Max) | - |
| Napięcie - wejściowa (maks) | 6V |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 4-X2SON (1x1) |
| Seria | - |
| Funkcje ochronne | Over Current, Over Temperature, Under Voltage Lockout (UVLO) |
| Package / Case | 4-XDFN Exposed Pad |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| PSRR | 65dB ~ 40dB (100Hz ~ 1MHz) |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Typ wyjścia | Fixed |
| Konfiguracja wyjściowa | Positive |
| temperatura robocza | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Ilość Regulatorów | 1 |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Obecny - Dostawa (Max) | 2 mA |
| Current - Spoczynkowy (Iq) | 15 µA |
| Obecny - Wyjście | 300mA |
| Funkcje sterowania | Enable |
| Podstawowy numer produktu | TPS7A2045 |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | Nie dotyczy |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Texas Instruments TPS7A2045PDQNR.
| Atrybut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | TPS7A2042PDQNR | TPS7A2050PDQNR | TPS7A2045PDBVR | TPS7A2036PDQNR |
| Producent | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Funkcje sterowania | - | - | - | - |
| PSRR | - | - | - | - |
| Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Seria | - | - | - | - |
| Ilość Regulatorów | - | - | - | - |
| Spadek napięcia (Max) | - | - | - | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Obecny - Wyjście | - | - | - | - |
| Funkcje ochronne | - | - | - | - |
| Napięcie - wejściowa (maks) | - | - | - | - |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Typ wyjścia | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Napięcie - Wyjście (Max) | - | - | - | - |
| Obecny - Dostawa (Max) | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Konfiguracja wyjściowa | - | - | - | - |
| Current - Spoczynkowy (Iq) | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych TPS7A2045PDQNR PDF i dokumentację Texas Instruments dla TPS7A2045PDQNR - Texas Instruments.
TPS7A2133BPYWDJTexas Instruments500-MA, LOW-NOISE ULTRA-LOW-IQ H
TPS7A21345PYWDJTexas Instruments500-MA, LOW-NOISE, LOW-IQ, HIGH-
TPS7A2040PDQNRTexas Instruments
TPS7A2128PYWDJTexas Instruments500-MA, LOW-NOISE, LOW-IQ, HIGH-
TPS7A2133PYWDJTexas Instruments500-MA, LOW-NOISE, LOW-IQ, HIGH-Twój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.