- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Arkusze danych
THS4271DR.pdfArkusz danych HTML
THS4271DR.pdfTHS4275DR Specyfikacje techniczne
Texas Instruments - THS4275DR Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Texas Instruments - THS4275DR
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Texas Instruments |
| Napięcie - rozpiętość zasilania (min) | 5 V |
| Napięcie - rozpiętość zasilania (maks.) | 15 V |
| Napięcie - Wejście offset | 5 mV |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 8-SOIC |
| Szybkość narastania | 1000V/µs |
| Seria | - |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| Typ wyjścia | - |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| temperatura robocza | -40°C ~ 85°C |
| Liczba obwodów | 1 |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Zysk Bandwidth Product | 400 MHz |
| Obecny - Dostawa | 22mA |
| Obecny - diagonalna wejściowe | 6 µA |
| Podstawowy numer produktu | THS427 |
| Amplifier Type | Voltage Feedback |
| 3dB Pasmo | 1.4 GHz |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Texas Instruments THS4275DR.
| Atrybut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | THS4275DGNR | THS4275DGKR | THS4275DGNRG4 | THS4275DGKRG4 |
| Producent | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments |
| Obecny - diagonalna wejściowe | - | - | - | - |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Zysk Bandwidth Product | - | - | - | - |
| Typ wyjścia | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Napięcie - rozpiętość zasilania (maks.) | - | - | - | - |
| Amplifier Type | - | - | - | - |
| Napięcie - Wejście offset | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Szybkość narastania | - | - | - | - |
| Liczba obwodów | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Obecny - Dostawa | - | - | - | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Napięcie - rozpiętość zasilania (min) | - | - | - | - |
| 3dB Pasmo | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych THS4275DR PDF i dokumentację Texas Instruments dla THS4275DR - Texas Instruments.
THS4281DBVTexas Instruments
THS4271MDGNREPTexas InstrumentsTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.