- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Arkusz danych HTML
SN54,74(LS)365A-368A.pdfSN74368AN Specyfikacje techniczne
Texas Instruments - SN74368AN Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Texas Instruments - SN74368AN
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Texas Instruments |
| Napięcie - Dostawa | 4.75V ~ 5.25V |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 16-PDIP |
| Seria | - |
| Package / Case | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Pakiet | Tube |
| temperatura robocza | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Ilość elementów | 2 |
| Ilość bitów na element | 2, 4 (Hex) |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Logic Type | Buffer, Non-Inverting |
| High Output, Niska - Bieżąca | 5.2mA, 32mA |
| Podstawowy numer produktu | SN74368 |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | RoHS niezgodny |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Texas Instruments SN74368AN.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | SN74368AN | SN74367AN | SN74366AN | SN7438DG4 |
| Producent | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Ilość elementów | 2 | 2 | - | - |
| Seria | - | - | - | 7400 |
| Pakiet | Tube | Tube | - | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 16-PDIP | 16-PDIP | - | 14-SOIC |
| Ilość bitów na element | 2, 4 (Hex) | 2, 4 (Hex) | - | - |
| Rodzaj mocowania | Through Hole | Through Hole | - | Surface Mount |
| Napięcie - Dostawa | 4.75V ~ 5.25V | 4.75V ~ 5.25V | - | 4.75 V ~ 5.25 V |
| temperatura robocza | 0°C ~ 70°C (TA) | 0°C ~ 70°C (TA) | - | 0°C ~ 70°C |
| Logic Type | Buffer, Non-Inverting | Buffer, Non-Inverting | - | NAND Gate |
| Podstawowy numer produktu | SN74368 | SN74367 | - | - |
| Package / Case | 16-DIP (0.300", 7.62mm) | 16-DIP (0.300", 7.62mm) | - | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| High Output, Niska - Bieżąca | 5.2mA, 32mA | 5.2mA, 32mA | - | -, 48mA |
Pobierz arkusze danych SN74368AN PDF i dokumentację Texas Instruments dla SN74368AN - Texas Instruments.
SN7433NTexas Instruments
SN7438DE4Luminary Micro / Texas InstrumentsIC GATE NAND 4CH 2-INP 14SOIC
SN7438Texas Instruments
SN74367Texas Instruments
SN7438DG4Luminary Micro / Texas InstrumentsIC GATE NAND 4CH 2-INP 14SOIC
SN74368Texas Instruments
SN74376NTexas Instruments
SN7437NTexas Instruments
SN74366ANTexas Instruments
SN74368AJDIPTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.