- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Chcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $1.459 | $1.46 |
LT1054IDWRG4 Specyfikacje techniczne
Luminary Micro / Texas Instruments - LT1054IDWRG4 Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Luminary Micro / Texas Instruments - LT1054IDWRG4
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Texas Instruments |
| Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) | 3.5V (-Vin, 2Vin) |
| Napięcie - Wyjście (Max) | 26.4V |
| Napięcie - Wejście (Min) | 3.5V |
| Napięcie - wejściowa (maks) | 15V |
| topologia | Charge Pump |
| synchroniczny prostownik | No |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 16-SOIC |
| Seria | - |
| Opakowania | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Typ wyjścia | Adjustable (Fixed) |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Konfiguracja wyjściowa | Positive or Negative |
| temperatura robocza | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Liczba wyjść | 1 |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta | 28 Weeks |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Funkcjonować | Ratiometric, Step-Up |
| Częstotliwość - Przełączanie | 25kHz |
| szczegółowy opis | Charge Pump Switching Regulator IC Positive or Negative Adjustable (Fixed) 3.5V (-Vin, 2Vin) 1 Output 100mA 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Obecny - Wyjście | 100mA |
| Podstawowy numer części | LT1054 |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Luminary Micro / Texas Instruments LT1054IDWRG4.
| Atrybut produktu | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | LT1054IDWRG4CM | LT1054IDWG4 | LT1054IDWR | LT1054IPG4 |
| Producent | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments |
| Funkcjonować | - | - | - | - |
| Liczba wyjść | - | - | - | - |
| Standardowy czas oczekiwania producenta | - | - | - | - |
| szczegółowy opis | - | - | - | - |
| topologia | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Konfiguracja wyjściowa | - | - | - | - |
| Napięcie - wejściowa (maks) | - | - | - | - |
| Obecny - Wyjście | - | - | - | - |
| Status bezołowiowy / status RoHS | - | - | - | - |
| Opakowania | - | - | - | - |
| Napięcie - Wyjście (Max) | - | - | - | - |
| Typ wyjścia | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Seria | - | - | - | - |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | - | - | - | - |
| Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) | - | - | - | - |
| Podstawowy numer części | - | - | - | - |
| synchroniczny prostownik | - | - | - | - |
| Częstotliwość - Przełączanie | - | - | - | - |
| Napięcie - Wejście (Min) | - | - | - | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
LT1054IS8ADI (Analog Devices, Inc.)
LT1054IDWRG4CMTexas InstrumentsPROTOTYPE
LT1054IN8Linear Technology / Analog Devices
LT1054IPE4Texas Instruments3.5 V TO 15 VIN, 100-MA OUTPUT C
LT1054CSW#TRLinear Technology / Analog Devices
LT1054IS8#TRLT
LT1054CSWLTTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.