- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Projekt/specyfikacja PCN
CSDx 15/Mar/2022.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $1.06 | $1.06 |
| 10+ | $0.922 | $9.22 |
| 30+ | $0.836 | $25.08 |
| 250+ | $0.748 | $187.00 |
| 500+ | $0.65 | $325.00 |
| 1000+ | $0.633 | $633.00 |
CSD18541F5T Specyfikacje techniczne
Texas Instruments - CSD18541F5T Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Texas Instruments - CSD18541F5T
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Texas Instruments |
| VGS (th) (Max) @ Id | 2.2V @ 250µA |
| Vgs (maks.) | ±20V |
| Technologia | MOSFET (Metal Oxide) |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 3-PICOSTAR |
| Seria | FemtoFET™ |
| RDS (Max) @ ID, Vgs | 65mOhm @ 1A, 10V |
| Strata mocy (max) | 500mW (Ta) |
| Package / Case | 3-SMD, No Lead |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| temperatura robocza | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) @ Vds | 777 pF @ 30 V |
| Opłata bramkowa (Qg) (maksymalna) @ Vgs | 14 nC @ 10 V |
| Rodzaj FET | N-Channel |
| Cecha FET | - |
| Napięcie Napędu (Max Rds On, Min Rds On) | 4.5V, 10V |
| Spust do źródła napięcia (Vdss) | 60 V |
| Prąd - Ciągły Odpływ (Id) @ 25 ° C | 2.2A (Ta) |
| Podstawowy numer produktu | CSD18541 |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Texas Instruments CSD18541F5T.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | CSD18541F5 | CSD18540Q5BT | CSD18537NQ5AT | CSD18543Q3AT |
| Producent | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Rodzaj FET | - | - | - | - |
| Technologia | - | - | - | - |
| Prąd - Ciągły Odpływ (Id) @ 25 ° C | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Strata mocy (max) | - | - | - | - |
| Cecha FET | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) @ Vds | - | - | - | - |
| Spust do źródła napięcia (Vdss) | - | - | - | - |
| Opłata bramkowa (Qg) (maksymalna) @ Vgs | - | - | - | - |
| VGS (th) (Max) @ Id | - | - | - | - |
| Napięcie Napędu (Max Rds On, Min Rds On) | - | - | - | - |
| Vgs (maks.) | - | - | - | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| RDS (Max) @ ID, Vgs | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych CSD18541F5T PDF i dokumentację Texas Instruments dla CSD18541F5T - Texas Instruments.
CSD18536KTTTTexas Instruments
CSD18536KTTTexas InstrumentsMOSFET N-CH 60V 200A DDPAK
CSD19502Q5Texas Instruments
CSD18537NQ5ATTexas InstrumentsMOSFET N-CH 60V 50A 8VSON
CSD18536KCSTexas Instruments
CSD18541F5Texas InstrumentsMOSFET N-CH 60V 2.2A 3PICOSTAR
CSD18542KTTTTexas InstrumentsTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.