- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Arkusz danych HTML
AFE7070.pdfMontaż/pochodzenie PCN
Mult Dev Assembly Mat Chg 26/Apr/2019.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $57.53 | $57.53 |
| 200+ | $22.26 | $4,452.00 |
| 500+ | $21.48 | $10,740.00 |
| 1000+ | $21.09 | $21,090.00 |
AFE7070IRGZR Specyfikacje techniczne
Texas Instruments - AFE7070IRGZR Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Texas Instruments - AFE7070IRGZR
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Texas Instruments |
| Napięcie - Dostawa Digital | 1.71V ~ 1.89V |
| Napięcie - Dostawa, analogowe | 1.71V ~ 1.89V, 3.15V ~ 3.45V |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 48-VQFN (7x7) |
| rozliczania czasu | - |
| Seria | - |
| Typ referencyjny | Internal |
| Package / Case | 48-VFQFN Exposed Pad |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| Typ wyjścia | Voltage - Buffered |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| temperatura robocza | -40°C ~ 85°C |
| Liczba konwerterów D / A | 2 |
| Liczba bitów | 14 |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| INL / DNL (LSB) | - |
| Wyjście różnicowe | No |
| Data Interface | Parallel |
| Podstawowy numer produktu | AFE7070 |
| Architektura | - |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Texas Instruments AFE7070IRGZR.
| Atrybut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | AFE7071IRGZR | AFE7070IRGZ25 | AFE7070IRGZT | AFE7071IRGZT |
| Producent | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments |
| Typ wyjścia | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Seria | - | - | - | - |
| Napięcie - Dostawa Digital | - | 1.14V ~ 1.26V | 11.4V ~ 16.5V | 1.65V ~ 3.6V |
| rozliczania czasu | - | 10ns (Typ) | 4.5µs | - |
| Typ referencyjny | - | External, Internal | External | External, Internal |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Data Interface | - | LVDS - Parallel | I²C | LVDS - Parallel, Parallel |
| Napięcie - Dostawa, analogowe | - | 3.14V ~ 3.46V | 11.4V ~ 16.5V | 3V ~ 3.6V |
| Architektura | - | Current Source | R-2R | Pipelined |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Liczba bitów | - | 16 | 8 | 14 |
| Wyjście różnicowe | - | Yes | No | - |
| INL / DNL (LSB) | - | ±4, ±2 | ±1 (Max), ±1 (Max) | - |
| Liczba konwerterów D / A | - | 4 | 4 | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
Pobierz arkusze danych AFE7070IRGZR PDF i dokumentację Texas Instruments dla AFE7070IRGZR - Texas Instruments.
AFE7222IRGTTexas Instruments
AFE58JD32LPZAVTexas Instruments32CHANNEL JESD VERSION OF AFE583
AFE58JD18ZBVTexas InstrumentsIC AFE 16 CHAN 14BIT 289NFBGA
AFE58JD16ZAVTexas InstrumentsIC AFE 16 CHAN 14BIT 289NFBGA
AFE58JD48ZAVTexas Instruments
AFE58JD32ZBVTexas InstrumentsIC AFE 32 CHAN 12BIT 289NFBGATwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.