- Bran***Lewis
- 2026/05/11
FGG.3B.308.CYCM52 Specyfikacje techniczne
LEMO - FGG.3B.308.CYCM52 Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do LEMO - FGG.3B.308.CYCM52
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | LEMO |
| napięcie znamionowe | - |
| Zakończenie | Crimp |
| Zastawianie | Shielded |
| Rozmiar osłony, MIL | - |
| Rozmiar osłony - Insert | 308 |
| Materiał powłoki | Brass |
| Wykończenie powłoki | Chrome |
| Seria | 3B |
| Materiał podstawowy | Metal |
| Pakiet | Bulk |
| Orientacja | G |
| temperatura robocza | -55°C ~ 250°C |
| Liczba biegunów | 8 |
| Rodzaj mocowania | Free Hanging (In-Line) |
| element mocowania | - |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Materiał Palność ocena | UL94 V-0 |
| Wstaw materiał | Polyetheretherketone (PEEK) |
| Stopień ochrony | IP50 - Dust Protected |
| cechy | Backshell |
| mocowanie Rodzaj | Push-Pull |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | 13A |
| Materiał styków | Brass |
| Kontakt z grubością wykończenia - krycie | 39.4µin (1.00µm) |
| Skontaktuj się z Finish - Mating | Gold |
| Typ złącza | Plug, Male Pins |
| Kolor | Silver |
| Otwarcie kablowa | 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm) |
| Podstawowy numer produktu | FGG |
| Materiał Backshell, poszycie | Brass, Chrome |
| Aplikacje | - |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4020 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak LEMO FGG.3B.308.CYCM52.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | FGG.3B.308.CYCD62Z | FGG.3B.308.CYCD82Z | FGG.3B.308.CYCD12 | FGG.3B.308.CYCD72 |
| Producent | LEMO | LEMO | LEMO | LEMO |
| Materiał Backshell, poszycie | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Zastawianie | - | - | - | - |
| Wykończenie powłoki | - | - | - | - |
| Otwarcie kablowa | - | - | - | - |
| Kolor | - | - | - | - |
| mocowanie Rodzaj | - | - | - | - |
| Rozmiar osłony - Insert | - | - | - | - |
| Orientacja | - | - | - | - |
| Materiał powłoki | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Liczba biegunów | - | - | - | - |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Aplikacje | - | - | - | - |
| napięcie znamionowe | - | - | - | - |
| Rozmiar osłony, MIL | - | - | - | - |
| Kontakt z grubością wykończenia - krycie | - | - | - | - |
| Materiał styków | - | - | - | - |
| element mocowania | - | - | - | - |
| Wstaw materiał | - | - | - | - |
| Typ złącza | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Zakończenie | - | - | - | - |
| Stopień ochrony | - | - | - | - |
| Skontaktuj się z Finish - Mating | - | - | - | - |
| Materiał podstawowy | - | - | - | - |
| Materiał Palność ocena | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych FGG.3B.308.CYCM52 PDF i dokumentację LEMO dla FGG.3B.308.CYCM52 - LEMO.
FGG.3B.308.YLLEMOCONN INSERT MALE 8POS
FGG.3B.308.CYGD10LEMOLBP KEYG 8C CHR 1.0MM D
FGG.3B.308.CYCD82ZLEMOCONN PLUG MALE 8POS GOLD CRIMP
FGG.3B.309.ZLCLEMOCircular Metal
FGG.3B.309.ZLALEMOCONN MALE INSERT 9P SOLDER CUP
FGG.3B.308.CYCD72LEMOCONN PLUG MALE 8POS GOLD CRIMP
FGG.3B.308.CYCD82LEMOCONN PLUG MALE 8POS GOLD CRIMP
FGG.3B.309.CLAD72LEMOCONN PLUG MALE 9P GOLD SLDR CUP
FGG.3B.308.CYCD62ZLEMOCONN PLUG MALE 8POS GOLD CRIMP
FGG.3B.308.CYCD92ZLEMOCONN PLUG MALE 8POS GOLD CRIMP
FGG.3B.309.CLAD11ZLEMOCONN PLUG MALE 9P GOLD SLDR CUP
FGG.3B.308.CYCD72ZLEMOCONN PLUG MALE 8POS GOLD CRIMP
FGG.3B.308.CYCD92LEMOCONN PLUG MALE 8POS GOLD CRIMP
FGG.3B.308.ZLALEMOCONN MALE INSERT 8P SOLDER CUP
FGG.3B.308.CYCD12LEMOCONN PLUG MALE 8POS GOLD CRIMP
FGG.3B.308.CYCD11ZLEMOCONN PLUG MALE 8POS GOLD CRIMP
FGG.3B.309.CLAD62ZLEMOCONN PLUG MALE 9P GOLD SLDR CUP
FGG.3B.309.CLAD82LEMOCONN PLUG MALE 9P GOLD SLDR CUPTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.