- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Arkusze danych
Cylindrical Battery Holders.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.437 | $0.44 |
1206Y0250822KFT Specyfikacje techniczne
Knowles Syfer - 1206Y0250822KFT Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Knowles Syfer - 1206Y0250822KFT
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Knowles Syfer |
| Napięcie znamionowe - AC | - |
| Napięcie - znamionowe | 25V |
| Tolerancja | 8200pF |
| Grubość (maks) | C0G, NP0 |
| Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu | - |
| Rozmiar / Wymiar | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Seria | FlexiCap™ |
| Stan RoHS | Tape & Reel (TR) |
| Ripple Current - niska częstotliwość | High Reliability, Automotive |
| oceny | - |
| Polaryzacja | 1206 (3216 Metric) |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| temperatura robocza | -55°C ~ 125°C |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount, MLCC |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta | 8 Weeks |
| Numer części producenta | 1206Y0250822KFT |
| Lead Style | 0.063" (1.60mm) |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - |
| cechy | Epoxy Mountable, High Temperature |
| Współczynnik awaryjności | - |
| Rozszerzony opis | 8200pF ±10% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | ±10% |
| Opis | CAP CER 8200PF 25V C0G/NP0 1206 |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Knowles Syfer 1206Y0250822KFT.
| Atrybut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 1206Y0250822KXT | 1206Y0250822KFR | 1206Y0250822KDT | 1206Y0250822JFT |
| Producent | Knowles Syfer | Knowles Syfer | Knowles Syfer | Knowles Syfer |
| Rozmiar / Wymiar | - | - | - | - |
| Opis | - | - | - | - |
| Numer części producenta | - | - | - | - |
| Ripple Current - niska częstotliwość | - | - | - | - |
| Rozszerzony opis | - | - | - | - |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - | - | - | - |
| oceny | - | - | - | - |
| Napięcie znamionowe - AC | - | - | - | - |
| Napięcie - znamionowe | - | - | - | - |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Stan RoHS | - | - | - | - |
| Standardowy czas oczekiwania producenta | - | - | - | - |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | - | - | - | - |
| Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Polaryzacja | - | - | - | - |
| Tolerancja | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Grubość (maks) | - | - | - | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - | - | - | - |
| Lead Style | - | - | - | - |
| Współczynnik awaryjności | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
Pobierz arkusze danych 1206Y0250822KFT PDF i dokumentację Knowles Syfer dla 1206Y0250822KFT - Knowles Syfer.
Twój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.