- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Arkusze danych
Cylindrical Battery Holders.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.765 | $0.77 |
| 200+ | $0.296 | $59.20 |
| 500+ | $0.285 | $142.50 |
| 1500+ | $0.28 | $420.00 |
P2106UALRP Specyfikacje techniczne
Littelfuse Inc. - P2106UALRP Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Littelfuse Inc. - P2106UALRP
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Littelfuse |
| Napięcie - W państwie | 8 V |
| Napięcie - Stan Wyłączony | 170V |
| Napięcie - Breakover | 250V |
| Dostawca urządzeń Pakiet | Modified MS-013 |
| Seria | SIDACtor® |
| Package / Case | 6-SMD, Gull Wing |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| Ilość elementów | 6 |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Prąd - szczytowa impuls (8 / 20μs) | 150 A |
| Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) | 45 A |
| Obecny - trzymaj (Ih) | 150 mA |
| Pojemność | 25pF, 35pF |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.30.0080 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Littelfuse Inc. P2106UALRP.
| Atrybut produktu | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | P2106UALTP | P2106UBLRP | P2106UCLRP | P2106UARP |
| Producent | Littelfuse Inc. | Littelfuse Inc. | Littelfuse Inc. | Littelfuse Inc. |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Seria | - | - | - | - |
| Ilość elementów | - | - | - | - |
| Pojemność | - | - | - | - |
| Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) | - | - | - | - |
| Prąd - szczytowa impuls (8 / 20μs) | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Napięcie - Breakover | - | - | - | - |
| Napięcie - Stan Wyłączony | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Napięcie - W państwie | - | - | - | - |
| Obecny - trzymaj (Ih) | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych P2106UALRP PDF i dokumentację Littelfuse Inc. dla P2106UALRP - Littelfuse Inc..
P2103UBTPLittelfuse Inc.THYRISTOR 170V 250A 6SMD GW
P2106UBRPLittelfuse Inc.THYRISTOR 170V 250A 6SMD GW
P2106UATPLittelfuse Inc.THYRISTOR 170V 150A 6SMD GW
P2103UCTPLittelfuse Inc.THYRISTOR 170V 400A 6SMD GW
P2106UBTPLittelfuse Inc.THYRISTOR 170V 250A 6SMD GW
P2103ZCLittelfuse Inc.THYRISTOR 170V 400A 20SIP
P2106UARPLittelfuse Inc.THYRISTOR 170V 150A 6SMD GW
P210401JAPAN
P2106-22CONEXANT
P2104Q3K1TB0181206BYJEC
P2106UCTECCORTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.