- Bran***Lewis
- 2026/05/11
0RLS400.X Specyfikacje techniczne
Littelfuse Inc. - 0RLS400.X Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Littelfuse Inc. - 0RLS400.X
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Littelfuse |
| Napięcie znamionowe - AC | 600 V |
| Rozmiar / Wymiar | 2.594' Dia x 7.878' L (65.90mm x 200.10mm) |
| Seria | POWR-GARD® RLS |
| Czas odpowiedzi | Fast Blow |
| Package / Case | Cylindrical, Blade Terminals |
| Pakiet | Bulk |
| temperatura robocza | - |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Rodzaj mocowania | Requires Holder |
| Typ bezpiecznika | Cartridge |
| cechy | - |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | 400A |
| Klasa | H |
| Zdolność @ Napięcie znamionowe | 10kA |
| Agencja zatwierdzająca | CE, CSA, UL |
| Aplikacje | Electrical, Industrial |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | RoHS niezgodny |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.10.0040 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Littelfuse Inc. 0RLS400.X.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 0RLS300.X | 0RLS500.X | 0RLS450.X | 0RLS200.X |
| Producent | Littelfuse Inc. | Littelfuse Inc. | Littelfuse Inc. | Littelfuse Inc. |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Napięcie znamionowe - AC | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Zdolność @ Napięcie znamionowe | - | - | - | - |
| Rozmiar / Wymiar | - | - | - | - |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Aplikacje | - | - | - | - |
| Czas odpowiedzi | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Typ bezpiecznika | - | - | - | - |
| Agencja zatwierdzająca | - | - | - | - |
| Klasa | - | - | - | - |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | - | - | - | - |
0RLS175.XLittelfuse Inc.FUSE CRTRDGE 175A 600VAC CYLINDR
0RLS080.VLittelfuse Inc.FUSE CRTRDGE 80A 600VAC CYLINDR
0RLS600.XLittelfuse Inc.FUSE CRTRDGE 600A 600VAC CYLINDR
0RLS150.XLittelfuse Inc.FUSE CRTRDGE 150A 600VAC CYLINDR
0RLS300.XLittelfuse Inc.FUSE CRTRDGE 300A 600VAC CYLINDR
0RLS100.VLittelfuse Inc.FUSE CRTRDGE 100A 600VAC CYLINDR
0RLS090.VLittelfuse Inc.FUSE CRTRDGE 90A 600VAC CYLINDR
0RLS225.XLittelfuse Inc.FUSE CRTRDGE 225A 600VAC CYLINDR
0RLS050.TLittelfuse Inc.FUSE CARTRIDGE 50A 600VAC
0RLS070.VLittelfuse Inc.FUSE CRTRDGE 70A 600VAC CYLINDR
0RLS250.XLittelfuse Inc.FUSE CRTRDGE 250A 600VAC CYLINDR
0RLS200.XLittelfuse Inc.FUSE CRTRDGE 200A 600VAC CYLINDR
0RLS450.XLittelfuse Inc.FUSE CRTRDGE 450A 600VAC CYLINDR
0RLS110.XLittelfuse Inc.FUSE CRTRDGE 110A 600VAC CYLINDR
0RLS500.XLittelfuse Inc.FUSE CRTRDGE 500A 600VAC CYLINDR
0RLS350.XLittelfuse Inc.FUSE CRTRDGE 350A 600VAC CYLINDR
0RLS060.TLittelfuse Inc.FUSE CARTRIDGE 60A 600VAC
0RLS125.XLittelfuse Inc.FUSE CRTRDGE 125A 600VAC CYLINDRTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.