- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Arkusz danych HTML
Cylindrical Battery Holders.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $1.043 | $1.04 |
| 10+ | $0.901 | $9.01 |
| 30+ | $0.823 | $24.69 |
| 100+ | $0.734 | $73.40 |
| 500+ | $0.696 | $348.00 |
| 1500+ | $0.678 | $1,017.00 |
0157010.DR Specyfikacje techniczne
Littelfuse Inc. - 0157010.DR Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Littelfuse Inc. - 0157010.DR
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Littelfuse |
| Napięcie znamionowe - DC | 125 V |
| Napięcie znamionowe - AC | 125 V |
| Rozmiar / Wymiar | 0.256' L x 0.146' W x 0.154' H (6.50mm x 3.70mm x 3.90mm) |
| Seria | NANO²® 157 |
| Czas odpowiedzi | Fast Blow |
| Package / Case | 2-SMD, Square End Block with Clip |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| temperatura robocza | -55°C ~ 125°C |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Rodzaj mocowania | Requires Holder, Surface Mount |
| Temperatura topnienia I²t | 26.46 |
| Typ bezpiecznika | Board Mount (Cartridge Style Excluded) |
| Odporność na zimno DC | 0.0058 Ohms |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | 10 A |
| Kolor | - |
| Zdolność @ Napięcie znamionowe | 35A AC, 50A DC |
| Agencja zatwierdzająca | cULus, PSE |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.10.0040 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Littelfuse Inc. 0157010.DR.
| Atrybut produktu | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 0157004.DR | 0157004.DRT | 015701.6DR | 015701.5DRT |
| Producent | Littelfuse Inc. | Littelfuse Inc. | Littelfuse Inc. | Littelfuse Inc. |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | - | - | - | - |
| Rozmiar / Wymiar | - | - | - | - |
| Agencja zatwierdzająca | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Napięcie znamionowe - AC | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Typ bezpiecznika | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Zdolność @ Napięcie znamionowe | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Kolor | - | - | - | - |
| Odporność na zimno DC | - | - | - | - |
| Temperatura topnienia I²t | - | - | - | - |
| Napięcie znamionowe - DC | - | - | - | - |
| Czas odpowiedzi | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
Pobierz arkusze danych 0157010.DR PDF i dokumentację Littelfuse Inc. dla 0157010.DR - Littelfuse Inc..
0157160000WeidmüllerRELAY GEN PURPOSE SPDT 120V
015701.6DRLittelfuse Inc.FUSE BRD MNT 1.6A 125VAC/VDC SMD
0157261202WeidmüllerMARKING SYS DEK 5 1=50PC
0157261187WeidmüllerMARKING SYS DEK 5 PE 1=50PCTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.