- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Arkusze danych
PZM-N Series.pdfPZM5.1NB2,115 Specyfikacje techniczne
NXP USA Inc. - PZM5.1NB2,115 Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do NXP USA Inc. - PZM5.1NB2,115
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | NXP Semiconductors |
| Napięcie - Izolacja | 60 Ohm |
| Napięcie - Podział | SMT3; MPAK |
| Seria | - |
| Stan RoHS | Tape & Reel (TR) |
| Moc - Max | 300mW |
| Polaryzacja | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Inne nazwy | 934046050115 PZM5.1NB2 T/R PZM5.1NB2 T/R-ND |
| temperatura robocza | -65°C ~ 150°C |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta | PZM5.1NB2,115 |
| Impedancja (Max) (Zzt) | 5.1V |
| Rozszerzony opis | Zener Diode 300mW ±2% Surface Mount SMT3; MPAK |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | ±2% |
| Diode Configuration | 3µA @ 1.5V |
| Opis | DIODE ZENER 5.1V 300MW SMT3 |
| Obecny - Reverse Przeciek @ Vr | 1.1V @ 100mA |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak NXP USA Inc. PZM5.1NB2,115.
| Atrybut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | PZM5.1NB2A,115 | PZM5.1NB3,115 | PZM5.1NB1,115 | PZM5.6NB2,115 |
| Producent | NXP USA Inc. | NXP USA Inc. | NXP USA Inc. | NXP USA Inc. |
| Polaryzacja | - | - | - | - |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | - | - | - | - |
| Stan RoHS | - | - | - | - |
| Rozszerzony opis | - | - | - | - |
| Impedancja (Max) (Zzt) | - | - | - | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - | - | - | - |
| Napięcie - Izolacja | - | - | - | - |
| Diode Configuration | - | - | - | - |
| Opis | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Napięcie - Podział | - | - | - | - |
| Moc - Max | - | - | - | - |
| Numer części producenta | - | - | - | - |
| Obecny - Reverse Przeciek @ Vr | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Inne nazwy | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
Pobierz arkusze danych PZM5.1NB2,115 PDF i dokumentację NXP USA Inc. dla PZM5.1NB2,115 - NXP USA Inc..
PZM4.7NB2ALUMILEDS
PZM4.7NB3LUMILEDS
PZM5.1NB2LUMILEDS
PZM5.6NBLUMILEDSTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.