- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Arkusze danych
MC33GD3000.pdfArkusz danych HTML
MC33GD3000.pdfMontaż/pochodzenie PCN
Mult Dev A/T Site 28/Apr/2021.pdfMC33GD3000EPR2 Specyfikacje techniczne
NXP USA Inc. - MC33GD3000EPR2 Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do NXP USA Inc. - MC33GD3000EPR2
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | NXP Semiconductors |
| Napięcie - Dostawa | 6V ~ 58V |
| Napięcie - Obciążenie | 6V ~ 58V |
| Technologia | Power MOSFET |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 56-QFN (8x8) |
| Krok Rozdzielczość | - |
| Seria | - |
| Package / Case | 56-VFQFN Exposed Pad |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| Konfiguracja wyjściowa | Half Bridge (3) |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| temperatura robocza | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Typ silnika - stepper | - |
| Typ silnika - AC, DC | - |
| Berło | SPI |
| Funkcjonować | Controller - Commutation, Direction Management |
| Obecny - Wyjście | - |
| Podstawowy numer produktu | MC33GD3000 |
| Aplikacje | Automotive |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak NXP USA Inc. MC33GD3000EPR2.
| Atrybut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | MC33GD3000EPR2 | MC33GD3000EP | MC33GD3100EK | MC33GD3100A3EK |
| Producent | NXP USA Inc. | NXP USA Inc. | NXP USA Inc. | NXP USA Inc. |
| Aplikacje | Automotive | Automotive | - | - |
| temperatura robocza | -40°C ~ 125°C (TA) | -40°C ~ 125°C (TA) | -40°C ~ 125°C (TA) | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Berło | SPI | SPI | - | - |
| Podstawowy numer produktu | MC33GD3000 | MC33GD3000 | MC33GD3100 | MC33GD3100 |
| Funkcjonować | Controller - Commutation, Direction Management | Controller - Commutation, Direction Management | - | - |
| Technologia | Power MOSFET | Power MOSFET | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Krok Rozdzielczość | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 56-QFN (8x8) | 56-QFN (8x8) | 32-SOIC | 32-SOIC |
| Napięcie - Dostawa | 6V ~ 58V | 6V ~ 58V | 5V | 3.3V |
| Typ silnika - stepper | - | - | - | - |
| Napięcie - Obciążenie | 6V ~ 58V | 6V ~ 58V | - | - |
| Package / Case | 56-VFQFN Exposed Pad | 56-VFQFN Exposed Pad | 32-BSSOP (0.295", 7.50mm Width) | 32-BSSOP (0.295", 7.50mm Width) |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) | Tray | Tube | Tube |
| Obecny - Wyjście | - | - | - | - |
| Konfiguracja wyjściowa | Half Bridge (3) | Half Bridge (3) | - | - |
| Typ silnika - AC, DC | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych MC33GD3000EPR2 PDF i dokumentację NXP USA Inc. dla MC33GD3000EPR2 - NXP USA Inc..
Twój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.