- Bran***Lewis
- 2026/05/11
HUF75623P3 Specyfikacje techniczne
Fairchild Semiconductor - HUF75623P3 Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Fairchild Semiconductor - HUF75623P3
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Fairchild (onsemi) |
| VGS (th) (Max) @ Id | 4V @ 250µA |
| Vgs (maks.) | ±20V |
| Technologia | MOSFET (Metal Oxide) |
| Dostawca urządzeń Pakiet | TO-220-3 |
| Seria | UltraFET™ |
| RDS (Max) @ ID, Vgs | 64mOhm @ 22A, 10V |
| Strata mocy (max) | 85W (Tc) |
| Package / Case | TO-220-3 |
| Pakiet | Tube |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| temperatura robocza | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) @ Vds | 790 pF @ 25 V |
| Opłata bramkowa (Qg) (maksymalna) @ Vgs | 52 nC @ 20 V |
| Rodzaj FET | N-Channel |
| Cecha FET | - |
| Napięcie Napędu (Max Rds On, Min Rds On) | 10V |
| Spust do źródła napięcia (Vdss) | 100 V |
| Prąd - Ciągły Odpływ (Id) @ 25 ° C | 22A (Tc) |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| ECCN | EAR99 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Fairchild Semiconductor HUF75623P3.
| Atrybut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | HUF75623P3 | HUF75623S3ST | HUF75623S3ST | HUF75631P3 |
| Producent | onsemi | onsemi | Fairchild Semiconductor | onsemi |
| Opłata bramkowa (Qg) (maksymalna) @ Vgs | - | - | - | - |
| Prąd - Ciągły Odpływ (Id) @ 25 ° C | - | - | - | - |
| RDS (Max) @ ID, Vgs | - | - | - | - |
| Spust do źródła napięcia (Vdss) | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Napięcie Napędu (Max Rds On, Min Rds On) | - | - | - | - |
| Technologia | - | - | - | - |
| VGS (th) (Max) @ Id | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Seria | - | - | - | - |
| Strata mocy (max) | - | - | - | - |
| Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) @ Vds | - | - | - | - |
| Rodzaj FET | - | - | - | - |
| Vgs (maks.) | - | - | - | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Cecha FET | - | - | - | - |
HUF7554S3SHarris CorporationHUF755453S - 75A, 80V, 0.010 OHMTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.