- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Arkusze danych
Cylindrical Battery Holders.pdfMontaż/pochodzenie PCN
Site Change 18/Jan/2022.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $4.12 | $4.12 |
| 200+ | $1.595 | $319.00 |
| 500+ | $1.539 | $769.50 |
| 1500+ | $1.51 | $2,265.00 |
C8051F313-GMR Specyfikacje techniczne
Silicon Labs - C8051F313-GMR Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Silicon Labs - C8051F313-GMR
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Energy Micro (Silicon Labs) |
| Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd) | 2.7V ~ 3.6V |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 28-QFN (5x5) |
| Prędkość | 25MHz |
| Seria | C8051F31x |
| Wielkość pamięci RAM | 1.25K x 8 |
| Typ pamięci programu | FLASH |
| Rozmiar pamięci programu | 8KB (8K x 8) |
| Peryferia | POR, PWM, Temp Sensor, WDT |
| Package / Case | 28-VFQFN Exposed Pad |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Typ oscylatora | Internal |
| temperatura robocza | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Liczba I / O | 25 |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Rozmiar EEPROM | - |
| Konwertery danych | A/D 17x10b |
| rdzeń Rozmiar | 8-Bit |
| Core Processor | 8051 |
| Łączność | SMBus (2-Wire/I²C), SPI, UART/USART |
| Podstawowy numer produktu | C8051F313 |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | Zgodny z RoHS |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.31.0001 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Silicon Labs C8051F313-GMR.
| Atrybut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | C8051F315-GMR | C8051F311-GMR | C8051F313-GM | C8051F314-GQR |
| Producent | Silicon Labs | Silicon Labs | Silicon Labs | Silicon Labs |
| Core Processor | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Liczba I / O | - | - | - | - |
| Rozmiar pamięci programu | - | - | - | - |
| Typ oscylatora | - | - | - | - |
| rdzeń Rozmiar | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Wielkość pamięci RAM | - | - | - | - |
| Konwertery danych | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Typ pamięci programu | - | - | - | - |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Prędkość | - | - | - | - |
| Peryferia | - | - | - | - |
| Rozmiar EEPROM | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd) | - | - | - | - |
| Łączność | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych C8051F313-GMR PDF i dokumentację Silicon Labs dla C8051F313-GMR - Silicon Labs.
Twój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.