- Bran***Lewis
- 2026/05/11
501MCA-ABAG Specyfikacje techniczne
Silicon Labs - 501MCA-ABAG Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Silicon Labs - 501MCA-ABAG
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Energy Micro (Silicon Labs) |
| Napięcie - Dostawa | 1.7V ~ 3.6V |
| Rodzaj | CMEMS® |
| Spread Spectrum Bandwidth | - |
| Rozmiar / Wymiar | 0.157' L x 0.126' W (4.00mm x 3.20mm) |
| Seria | CMEMS® Si501 |
| oceny | - |
| Programowalny Rodzaj | Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Pakiet | Tray |
| Wydajność | LVCMOS |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| temperatura robocza | -40°C ~ 85°C |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Wysokość - Siedzą (Max) | 0.035' (0.90mm) |
| Funkcjonować | Enable/Disable |
| Stabilność częstotliwości (ogółem) | ±20ppm |
| Stabilność częstotliwości | - |
| Obecny - Dostawa (Max) | 8.9mA |
| Obecny - Dostawa (Wyłącz) (maks) | 1 µA |
| Rezonator bazowy | MEMS |
| Podstawowy numer produktu | 501MCA |
| Dostępne Zakres częstotliwości | 32 kHz ~ 100 MHz |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Silicon Labs 501MCA-ABAG.
| Atrybut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 501MCA-ABAF | 501MCA-ADAG | 501MCA-ACAG | 501MCB-ABAG |
| Producent | Silicon Labs | Silicon Labs | Silicon Labs | Silicon Labs |
| Rozmiar / Wymiar | - | - | - | - |
| Funkcjonować | - | - | - | - |
| Rezonator bazowy | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Spread Spectrum Bandwidth | - | - | - | - |
| Wydajność | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Stabilność częstotliwości (ogółem) | - | - | - | - |
| Stabilność częstotliwości | - | - | - | - |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Programowalny Rodzaj | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Napięcie - Dostawa | - | - | - | - |
| oceny | - | - | - | - |
| Obecny - Dostawa (Wyłącz) (maks) | - | - | - | - |
| Obecny - Dostawa (Max) | - | - | - | - |
| Dostępne Zakres częstotliwości | - | - | - | - |
| Rodzaj | - | - | - | - |
Twój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.