- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Arkusze danych
JMXFH1GxxMSxDSx Drawing.pdfJMXFH1G07FSUDSG Specyfikacje techniczne
Souriau-Sunbank by Eaton - JMXFH1G07FSUDSG Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Souriau-Sunbank by Eaton - JMXFH1G07FSUDSG
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Eaton Souriau-Sunbank |
| napięcie znamionowe | 160V |
| Zakończenie | Solder Cup |
| Zastawianie | Unshielded |
| Rozmiar osłony, MIL | - |
| Rozmiar osłony - Insert | 1-7 |
| Materiał powłoki | Polyetherimide (PEI) |
| Wykończenie powłoki | - |
| Seria | JMX |
| Materiał podstawowy | Plastic |
| Pakiet | Bulk |
| Orientacja | G |
| temperatura robocza | -40°C ~ 125°C |
| Liczba biegunów | 7 |
| Rodzaj mocowania | Free Hanging (In-Line) |
| element mocowania | - |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Materiał Palność ocena | UL94 V-0 |
| Wstaw materiał | Polyetheretherketone (PEEK) |
| Stopień ochrony | IP50/IP68 - Dust Protected, Dust Tight, Waterproof |
| cechy | Backshell |
| mocowanie Rodzaj | Push-Pull |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | 5A |
| Materiał styków | Copper Nickel |
| Kontakt z grubością wykończenia - krycie | 19.7µin (0.50µm) |
| Skontaktuj się z Finish - Mating | Gold |
| Typ złącza | Plug, Female Sockets |
| Kolor | Gray |
| Otwarcie kablowa | - |
| Podstawowy numer produktu | JMXFH1 |
| Materiał Backshell, poszycie | Polyetherimide (PEI) |
| Aplikacje | Industrial, Instrumentation, Medical |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4020 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Souriau-Sunbank by Eaton JMXFH1G07FSUDSG.
| Atrybut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | JMXFH1G07FSUDSA | JMXFH1G07FSUDSU | JMXFH1G07FCUDSG | JMXFH1G07FSUDSP |
| Producent | Souriau-Sunbank by Eaton | Souriau-Sunbank by Eaton | Souriau-Sunbank by Eaton | Souriau-Sunbank by Eaton |
| Zastawianie | - | - | - | - |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Typ złącza | - | - | - | - |
| mocowanie Rodzaj | - | - | - | - |
| Materiał Palność ocena | - | - | - | - |
| Liczba biegunów | - | - | - | - |
| Kontakt z grubością wykończenia - krycie | - | - | - | - |
| Wstaw materiał | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| napięcie znamionowe | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Stopień ochrony | - | - | - | - |
| Materiał styków | - | - | - | - |
| Wykończenie powłoki | - | - | - | - |
| Materiał powłoki | - | - | - | - |
| Zakończenie | - | - | - | - |
| Orientacja | - | - | - | - |
| element mocowania | - | - | - | - |
| Rozmiar osłony, MIL | - | - | - | - |
| Rozmiar osłony - Insert | - | - | - | - |
| Otwarcie kablowa | - | - | - | - |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Skontaktuj się z Finish - Mating | - | - | - | - |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | - | - | - | - |
| Materiał podstawowy | - | - | - | - |
| Aplikacje | - | - | - | - |
| Materiał Backshell, poszycie | - | - | - | - |
| Kolor | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych JMXFH1G07FSUDSG PDF i dokumentację Souriau-Sunbank by Eaton dla JMXFH1G07FSUDSG - Souriau-Sunbank by Eaton.
Twój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.