- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Arkusze danych
BAS16TW, MMBD4148TW.pdfInformacje o środowisku
Diodes Environmental Compliance Cert.pdfMontaż/pochodzenie PCN
Assembly Site 16/Oct/2020.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 5+ | $0.043 | $0.22 |
| 50+ | $0.035 | $1.75 |
| 150+ | $0.03 | $4.50 |
| 500+ | $0.027 | $13.50 |
| 3000+ | $0.025 | $75.00 |
| 6000+ | $0.023 | $138.00 |
MMBD4148TW-7-F Specyfikacje techniczne
Diodes Incorporated - MMBD4148TW-7-F Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Diodes Incorporated - MMBD4148TW-7-F
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Diodes Incorporated |
| Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli | 1.25 V @ 150 mA |
| Napięcie - DC Rewers (VR) (maks) | 75 V |
| Technologia | Standard |
| Dostawca urządzeń Pakiet | SOT-363 |
| Prędkość | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed |
| Seria | - |
| Odwrócona Recovery Time (TRR) | 4 ns |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Package / Case | 6-TSSOP, SC-88, SOT-363 |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| Temperatura pracy - złącze | -65°C ~ 150°C |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Diode Configuration | 3 Independent |
| Obecny - Reverse Przeciek @ Vr | 1 µA @ 75 V |
| Obecny - Średnia Spirytus (Io) (za Diode) | 150mA |
| Podstawowy numer produktu | MMBD4148 |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Diodes Incorporated MMBD4148TW-7-F.
| Atrybut produktu | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | MMBD4148TW-7-F | MMBD4148TW-7 | MMBD4148TW-TP | MMBD4148T1G |
| Producent | Diodes Incorporated | Diodes Incorporated | Micro Commercial Co | AMI Semiconductor/onsemi |
| Podstawowy numer produktu | MMBD4148 | MMBD4148TW | MMBD4148 | - |
| Temperatura pracy - złącze | -65°C ~ 150°C | -65°C ~ 150°C | -55°C ~ 150°C | - |
| Obecny - Średnia Spirytus (Io) (za Diode) | 150mA | 150mA | 150mA (DC) | - |
| Obecny - Reverse Przeciek @ Vr | 1 µA @ 75 V | 1 µA @ 75 V | 1 µA @ 75 V | - |
| Diode Configuration | 3 Independent | 3 Independent | 3 Independent | - |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | - |
| Odwrócona Recovery Time (TRR) | 4 ns | 4 ns | 4 ns | - |
| Package / Case | 6-TSSOP, SC-88, SOT-363 | 6-TSSOP, SC-88, SOT-363 | 6-TSSOP, SC-88, SOT-363 | - |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) | Tape & Reel (TR) | Tape & Reel (TR) | - |
| Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli | 1.25 V @ 150 mA | 1.25 V @ 150 mA | 1.25 V @ 150 mA | - |
| Napięcie - DC Rewers (VR) (maks) | 75 V | 75 V | 75 V | - |
| Technologia | Standard | Standard | Standard | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet | SOT-363 | SOT-363 | SOT-363 | - |
| Prędkość | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed | - |
Pobierz arkusze danych MMBD4148TW-7-F PDF i dokumentację Diodes Incorporated dla MMBD4148TW-7-F - Diodes Incorporated.
MMBD4148WTHE3-TPMicro Commercial CoDIODE GEN PURP 75V 150MA SOT323
MMBD4148TW-TPMicro Commercial CoDIODE ARRAY GP 75V 150MA SOT363
MMBD4148WT-TPMicro Commercial CoDIODE GEN PURP 75V 150MA SOT323
MMBD4148WDiodes Incorporated
MMBD4148U-7Diodes Incorporated
MMBD4148T/RPANJIT
MMBD4148W_r1
MMBD4148TSPANJIT
MMBD4148W-A2PANJIT
MMBD4148TWKEFAN
MMBD4148TW KA2
MMBD4148TS-R1-00001PAN JITTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.