- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Arkusze danych
ERC (Military RNC/RNR) Series.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $1.875 | $1.88 |
RNR60K1003FSBSL Specyfikacje techniczne
Vishay Dale - RNR60K1003FSBSL Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Vishay Dale - RNR60K1003FSBSL
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Dale / Vishay |
| Tolerancja | ±1% |
| Współczynnik temperaturowy | ±100ppm/°C |
| Dostawca urządzeń Pakiet | Axial |
| Rozmiar / Wymiar | 0.097" Dia x 0.280" L (2.46mm x 7.11mm) |
| Seria | Military, MIL-PRF-55182/03, RNR60 |
| Tryb panel | 100 kOhms |
| Moc (W) | 0.25W, 1/4W |
| Package / Case | Axial |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Pakiet | Bulk |
| temperatura robocza | -65°C ~ 175°C |
| Liczba zakończeń | 2 |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - |
| cechy | Military, Moisture Resistant |
| Współczynnik awaryjności | S (0.001%) |
| Kompozycja | Metal Film |
| Podstawowy numer produktu | RNR60 |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | RoHS niezgodny |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | Not Applicable |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0090 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Vishay Dale RNR60K1003FSBSL.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | RNR60K1003FSRSL | RNR60K1002FSBSL | RNR60K1004FSBSL | RNR60K1003FMBSL |
| Producent | Vishay Dale | Vishay Dale | Vishay Dale | Vishay Dale |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Kompozycja | - | - | - | - |
| Liczba zakończeń | - | - | - | - |
| Moc (W) | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Rozmiar / Wymiar | - | - | - | - |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Współczynnik awaryjności | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Tryb panel | - | - | - | - |
| Współczynnik temperaturowy | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - | - | - | - |
| Tolerancja | - | - | - | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
Pobierz arkusze danych RNR60K1003FSBSL PDF i dokumentację Vishay Dale dla RNR60K1003FSBSL - Vishay Dale.
RNR60K1002FSRSLVishay DaleRES 10K OHM 1/4W 1% AXIAL
RNR60K1052DPB14Vishay DaleRES 10.5K OHM 0.5% 1/4W AXIAL
RNR60K1004FSB14Vishay DaleRES 1M OHM 1/4W 1% AXIAL
RNR60K1023FMBSLVishay DaleRES 102K OHM 1/4W 1% AXIAL
RNR60K1003FSB14Vishay DaleRES 100K OHM 1/4W 1% AXIAL
RNR60K1003FMBSLVishay DaleRES 100K OHM 1/4W 1% AXIAL
RNR60K1023FMRSLVishay DaleRES 102K OHM 1/4W 1% AXIAL
RNR60K1004FPR36Vishay DaleRES 1M OHM 1/4W 1% AXIAL
RNR60K1002FRB14Vishay DaleRES 10K OHM 1% 1/4W AXIAL
RNR60K1003FMRSLVishay DaleRES 100K OHM 1/4W 1% AXIAL
RNR60K1023FMB14Vishay DaleRES 102K OHM 1/4W 1% AXIAL
RNR60K1004FSRSLVishay DaleRES 1M OHM 1/4W 1% AXIAL
RNR60K1002FRRE6Vishay DaleRES 10K OHM 1% 1/4W AXIAL
RNR60K1004FSBSLVishay DaleRES 1M OHM 1/4W 1% AXIAL
RNR60K1002FSBSLVishay DaleRES 10K OHM 1/4W 1% AXIAL
RNR60K1003FSRSLVishay DaleRES 100K OHM 1/4W 1% AXIAL
RNR60K1003FMB14Vishay DaleRES 100K OHM 1/4W 1% AXIAL
RNR60K1002FSB14Vishay DaleRES 10K OHM 1/4W 1% AXIALTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.