- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Arkusze danych
Cylindrical Battery Holders.pdfArkusz danych HTML
Cylindrical Battery Holders.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $1.288 | $1.29 |
RN70C1542FRSL Specyfikacje techniczne
Vishay Dale - RN70C1542FRSL Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Vishay Dale - RN70C1542FRSL
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Dale / Vishay |
| Tolerancja | ±1% |
| Współczynnik temperaturowy | ±50ppm/°C |
| Dostawca urządzeń Pakiet | Axial |
| Rozmiar / Wymiar | 0.180' Dia x 0.562' L (4.57mm x 14.27mm) |
| Seria | Military, MIL-R-10509/3, RN70 |
| Tryb panel | 15.4 kOhms |
| Moc (W) | 0.75W, 3/4W |
| Package / Case | Axial |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| temperatura robocza | -65°C ~ 175°C |
| Liczba zakończeń | 2 |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - |
| cechy | Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety |
| Współczynnik awaryjności | - |
| Kompozycja | Metal Film |
| Podstawowy numer produktu | RN70 |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | RoHS niezgodny |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | Not Applicable |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0090 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Vishay Dale RN70C1542FRSL.
| Atrybut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | RN70C1542FBSL | RN70C1582FRSL | RN70C1503FRSL | RN70C1540BRSL |
| Producent | Vishay Dale | Vishay Dale | Vishay Dale | Vishay Dale |
| Moc (W) | - | - | - | - |
| Rozmiar / Wymiar | - | - | - | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Współczynnik temperaturowy | - | - | - | - |
| Tolerancja | - | - | - | - |
| Kompozycja | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Współczynnik awaryjności | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Liczba zakończeń | - | - | - | - |
| Tryb panel | - | - | - | - |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych RN70C1542FRSL PDF i dokumentację Vishay Dale dla RN70C1542FRSL - Vishay Dale.
Twój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.