- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Chcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $1.464 | $1.46 |
| 200+ | $0.567 | $113.40 |
| 500+ | $0.547 | $273.50 |
| 1000+ | $0.536 | $536.00 |
CY29940AC Specyfikacje techniczne
Cypress Semiconductor Corp - CY29940AC Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Cypress Semiconductor Corp - CY29940AC
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Cypress Semiconductor |
| Napięcie - Dostawa | 2.375V ~ 2.625V, 3.135V ~ 3.465V |
| Rodzaj | Fanout Buffer (Distribution) |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 32-TQFP (7x7) |
| Seria | - |
| Ratio - Wejście: Wyjście | 2:18 |
| Package / Case | 32-LQFP |
| Pakiet | Bulk |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Wydajność | LVCMOS, LVTTL |
| temperatura robocza | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Liczba obwodów | 1 |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Wkład | LVCMOS, LVPECL, LVTTL |
| Częstotliwość - Max | 200 MHz |
| Różnica - Wejście: Wyjście | Yes/No |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | RoHS niezgodny |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Osiągnąć status | REACH Affected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Cypress Semiconductor Corp CY29940AC.
| Atrybut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | CY29940AXC-1T | CY29940AXC | CY29940AC-1 | CY29940ACT |
| Producent | Infineon Technologies | Infineon Technologies | Cypress Semiconductor Corp | Cypress Semiconductor Corp |
| Częstotliwość - Max | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Napięcie - Dostawa | - | - | - | - |
| Różnica - Wejście: Wyjście | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Liczba obwodów | - | - | - | - |
| Rodzaj | - | - | - | - |
| Ratio - Wejście: Wyjście | - | - | - | - |
| Wkład | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Seria | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Wydajność | - | - | - | - |
Twój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.