- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Montaż/pochodzenie PCN
Qualification of Copper Wire 13/Dec/2013.pdfCY7C1460SV33-200AXC Specyfikacje techniczne
Infineon Technologies - CY7C1460SV33-200AXC Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Infineon Technologies - CY7C1460SV33-200AXC
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Infineon Technologies |
| Zapisać czas cyklu - słowo, strona | - |
| Napięcie - Dostawa | 3.135V ~ 3.6V |
| Technologia | SRAM - Synchronous, SDR |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 100-TQFP (14x14) |
| Seria | - |
| Package / Case | 100-LQFP |
| Pakiet | Bag |
| temperatura robocza | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Typ pamięci | Volatile |
| Rozmiar pamięci | 36Mbit |
| Organizacja pamięci | 1M x 36 |
| Interfejs pamięci | Parallel |
| Format pamięci | SRAM |
| Częstotliwość zegara | 200 MHz |
| Podstawowy numer produktu | CY7C1460 |
| Czas dostępu | 3.2 ns |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | 3A991B2A |
| HTSUS | 8542.32.0041 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Infineon Technologies CY7C1460SV33-200AXC.
| Atrybut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | CY7C1460KVE33-200AXC | CY7C1460V33-200ACES | CY7C1461SV33-133AXC | CY7C1460SV25-167AXC |
| Producent | Infineon Technologies | Cypress Semiconductor Corp | Infineon Technologies | Infineon Technologies |
| Rozmiar pamięci | - | - | - | - |
| Interfejs pamięci | - | - | - | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Zapisać czas cyklu - słowo, strona | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Seria | - | - | - | - |
| Technologia | - | - | - | - |
| Typ pamięci | - | - | - | - |
| Organizacja pamięci | - | - | - | - |
| Format pamięci | - | - | - | - |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Częstotliwość zegara | - | - | - | - |
| Czas dostępu | - | - | - | - |
| Napięcie - Dostawa | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
Pobierz arkusze danych CY7C1460SV33-200AXC PDF i dokumentację Infineon Technologies dla CY7C1460SV33-200AXC - Infineon Technologies.
CY7C1461AV33-133AXITwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.