- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Arkusze danych
Cylindrical Battery Holders.pdfInformacje o środowisku
Cylindrical Battery Holders.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $140.71 | $140.71 |
| 200+ | $56.14 | $11,228.00 |
| 500+ | $54.27 | $27,135.00 |
| 1000+ | $53.34 | $53,340.00 |
TAC-10-683-D Specyfikacje techniczne
Cosel USA, Inc. - TAC-10-683-D Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Cosel USA, Inc. - TAC-10-683-D
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Cosel |
| Napięcie znamionowe DC | - |
| Napięcie znamionowe AC | 500V |
| Termination Style | Terminal Block |
| Seria | TAC |
| Pakiet | Box |
| temperatura robocza | -40°C ~ 85°C |
| Rodzaj mocowania | DIN Rail |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Indukcyjność | - |
| Częstotliwość - działanie | 50/60Hz |
| Rodzaj filtra | Three Phase (Wye) |
| Aktualny, bieżący | 10 A |
| Konfiguracja | Single Stage |
| Podstawowy numer produktu | TAC-10 |
| Agencja zatwierdzająca | cURus, VDE |
| Aplikacje | General Purpose |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | Not Applicable |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8548.00.0000 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Cosel USA, Inc. TAC-10-683-D.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Part Number | TAC-20-683-D | TAC-06-683-D | TAC-04-683-D | TAC-10-683 |
| Producent | Cosel USA, Inc. | Cosel USA, Inc. | Cosel USA, Inc. | Cosel USA, Inc. |
| Indukcyjność | - | - | - | - |
| Częstotliwość - działanie | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Aktualny, bieżący | - | - | - | - |
| Agencja zatwierdzająca | - | - | - | - |
| Termination Style | - | - | - | - |
| Napięcie znamionowe AC | - | - | - | - |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Napięcie znamionowe DC | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Rodzaj filtra | - | - | - | - |
| Konfiguracja | - | - | - | S/H-ADC |
| Aplikacje | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych TAC-10-683-D PDF i dokumentację Cosel USA, Inc. dla TAC-10-683-D - Cosel USA, Inc..
TAC-200-223Cosel USA, Inc.LINE FILTER 500VAC 200A CHASSIS
TAC-100-223Cosel USA, Inc.LINE FILTER 500VAC 100A CHASSIS
TAC-100-103Cosel USA, Inc.LINE FILTER 500VAC 100A CHASSIS
TAC-250-103Cosel USA, Inc.LINE FILTER 500VAC 250A CHASSIS
TAC-200-103Cosel USA, Inc.LINE FILTER 500VAC 200A CHASSIS
TAC-150-223Cosel USA, Inc.LINE FILTER 500VAC 150A CHASSIS
TAC-200-333Cosel USA, Inc.LINE FILTER 500VAC 200A CHASSIS
TAC-250-223Cosel USA, Inc.LINE FILTER 500VAC 250A CHASSIS
TAC-20-683-DCosel USA, Inc.LINE FILTER 500VAC 20A DIN RAIL
TAC-150-333Cosel USA, Inc.LINE FILTER 500VAC 150A CHASSIS
TAC-04-683-DCosel USA, Inc.LINE FILTER 500VAC 4A DIN RAIL
TAC-06-683-DCosel USA, Inc.LINE FILTER 500VAC 6A DIN RAIL
TAC-150-103Cosel USA, Inc.LINE FILTER 500VAC 150A CHASSIS
TAC-100-333Cosel USA, Inc.LINE FILTER 500VAC 100A CHASSISTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.