- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Arkusze danych
MZA Series.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 5+ | $0.071 | $0.36 |
| 50+ | $0.059 | $2.95 |
| 150+ | $0.053 | $7.95 |
| 900+ | $0.048 | $43.20 |
| 2700+ | $0.044 | $118.80 |
| 5400+ | $0.042 | $226.80 |
EMZA350ARA101MF80G Specyfikacje techniczne
United Chemi-Con - EMZA350ARA101MF80G Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do United Chemi-Con - EMZA350ARA101MF80G
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Chemi-Con |
| Napięcie - znamionowe | 35 V |
| Tolerancja | ±20% |
| Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu | 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) |
| Rozmiar / Wymiar | 0.248" Dia (6.30mm) |
| Seria | Alchip™- MZA |
| Ripple Current @ Low Frequency | 112 mA @ 120 Hz |
| Ripple Current @ High Frequency | 280 mA @ 100 kHz |
| oceny | AEC-Q200 |
| Polaryzacja | Polar |
| Package / Case | Radial, Can - SMD |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| temperatura robocza | -55°C ~ 105°C |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Żywotność @ Temp. | 2000 Hrs @ 105°C |
| Główny odstęp | - |
| Impedancja | 340 mOhms |
| Wysokość - Siedzą (Max) | 0.315" (8.00mm) |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Pojemność | 100 µF |
| Aplikacje | Automotive |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.22.0020 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak United Chemi-Con EMZA350ARA101MF80G.
| Atrybut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | EMZA350ARA101MF80S | EMZA350ARA101MHA0G | EMZA350ADA101MHA0G | EMZA350ARA330MF61G |
| Producent | United Chemi-Con | United Chemi-Con | Nippon Chemi-Con | United Chemi-Con |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| oceny | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Żywotność @ Temp. | - | - | - | - |
| Pojemność | - | - | - | - |
| Aplikacje | - | - | - | - |
| Ripple Current @ Low Frequency | - | - | - | - |
| Rozmiar / Wymiar | - | - | - | - |
| Napięcie - znamionowe | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Główny odstęp | - | - | - | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - | - | - | - |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - | - | - | - |
| Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu | - | - | - | - |
| Polaryzacja | - | - | - | - |
| Ripple Current @ High Frequency | - | - | - | - |
| Tolerancja | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Impedancja | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych EMZA350ARA101MF80G PDF i dokumentację United Chemi-Con dla EMZA350ARA101MF80G - United Chemi-Con.
EMZA350ARA162MMH0SUnited Chemi-ConCAP ALUM SMD LOW ESR/LOW IMPED
EMZA350ARA182MLN0SUnited Chemi-ConCAP ALUM SMD LOW ESR/LOW IMPED
EMZA350ARA242MMN0SUnited Chemi-ConCAP ALUM SMD LOW ESR/LOW IMPED
EMZA350ARA122MLH0SUnited Chemi-ConCAP ALUM SMD LOW ESR/LOW IMPEDTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.