- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Arkusze danych
CMST2907A.pdfCMST2907A BK Specyfikacje techniczne
Central Semiconductor - CMST2907A BK Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Central Semiconductor - CMST2907A BK
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Central Semiconductor |
| Napięcie - kolektor emiter (Max) | 60V |
| Vce Nasycenie (Max) @ IB, IC | 1.6V @ 50mA, 500mA |
| Typ tranzystora | PNP |
| Dostawca urządzeń Pakiet | SOT-323 |
| Seria | - |
| Moc - Max | 275mW |
| Opakowania | Bulk |
| Package / Case | SC-70, SOT-323 |
| Inne nazwy | CMST2907A BK-ND CMST2907ABK |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| temperatura robocza | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Request inventory verification / Request inventory verification |
| Częstotliwość - Transition | 200MHz |
| szczegółowy opis | Bipolar (BJT) Transistor PNP 60V 600mA 200MHz 275mW Surface Mount SOT-323 |
| DC Prąd Zysk (hFE) (min) @ Ic, Vce | 100 @ 150mA, 10V |
| Obecny - Collector odcięcia (Max) | 10nA (ICBO) |
| Obecny - Collector (Ic) (maks) | 600mA |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | Poproś o weryfikację stanu zapasów / poproś o weryfikację zapasów |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Central Semiconductor CMST2907A BK.
| Atrybut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | CMST2907A BK PBFREE | CMST2907A TR PBFREE | CMST2907A TR | CMST2222A BK PBFREE |
| Producent | Central Semiconductor Corp | Central Semiconductor Corp | Central Semiconductor | Central Semiconductor Corp |
| Moc - Max | - | - | - | - |
| Częstotliwość - Transition | - | - | - | - |
| Napięcie - kolektor emiter (Max) | - | - | - | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| DC Prąd Zysk (hFE) (min) @ Ic, Vce | - | - | - | - |
| Typ tranzystora | - | - | - | - |
| Opakowania | - | - | - | - |
| Status bezołowiowy / status RoHS | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Obecny - Collector (Ic) (maks) | - | - | - | - |
| Inne nazwy | - | - | - | - |
| Vce Nasycenie (Max) @ IB, IC | - | - | - | - |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | - | - | - | - |
| szczegółowy opis | - | - | - | - |
| Obecny - Collector odcięcia (Max) | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
Pobierz arkusze danych CMST2907A BK PDF i dokumentację Central Semiconductor dla CMST2907A BK - Central Semiconductor.
CMST2222ACentral Technologies
CMST2907ACentral TechnologiesTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.