- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Arkusze danych
UA18ESDxTI Datasheet.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $285.691 | $285.69 |
UA18ESD03AGTI Specyfikacje techniczne
Carlo Gavazzi Inc. - UA18ESD03AGTI Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Carlo Gavazzi Inc. - UA18ESD03AGTI
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Carlo Gavazzi |
| Napięcie - Dostawa | 10V ~ 30V |
| Termination Style | Cable Leads |
| Zastawianie | Unshielded |
| Seria | UA18 |
| Typ czujnika | Ultrasonic |
| Zasięg | 1.575" ~ 11.811" (40mm ~ 300mm) |
| Pasmo przenoszenia | 8Hz |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Package / Case | Cylinder, Threaded - M18 |
| Pakiet | Box |
| Typ wyjścia | Analog Current |
| temperatura robocza | -20°C ~ 60°C |
| Materiał - Ciało | Stainless Steel |
| Stopień ochrony | IP67 |
| Wskaźnik | LED |
| Podstawowy numer produktu | UA18ESD03 |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | Not Applicable |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8543.70.9860 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Carlo Gavazzi Inc. UA18ESD03AGTI.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Part Number | UA18ESD03AGM1TI | UA18ESD03AKTI | UA18ESD08AGM1TI | UA18ESD08AGTI |
| Producent | Carlo Gavazzi Inc. | Carlo Gavazzi Inc. | Carlo Gavazzi Inc. | Carlo Gavazzi Inc. |
| Termination Style | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Materiał - Ciało | - | - | - | - |
| Stopień ochrony | - | - | - | - |
| Wskaźnik | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Zasięg | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Napięcie - Dostawa | - | - | - | - |
| Zastawianie | - | - | - | - |
| Typ czujnika | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Typ wyjścia | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Pasmo przenoszenia | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych UA18ESD03AGTI PDF i dokumentację Carlo Gavazzi Inc. dla UA18ESD03AGTI - Carlo Gavazzi Inc..
UA18ESD08AGM1TICarlo Gavazzi Inc.SENSOR PROX ULTRASN 80-800MM CYL
UA18ESD03NPM1TICarlo Gavazzi Inc.SENSOR PROX ULTRASN 40-300MM CYL
UA18EAD15PGTICarlo Gavazzi Inc.SENSOR PROX ULTRA 200-1500MM CYL
UA18EAD15PGM1TICarlo Gavazzi Inc.SENSOR PROX ULTRA 200-1500MM CYL
UA18ESD03AKM1TICarlo Gavazzi Inc.SENSOR PROX ULTRASN 40-300MM CYL
UA18ESD08AGTICarlo Gavazzi Inc.SENSOR PROX ULTRASN 80-800MM CYL
UA18ESD03PPM1TICarlo Gavazzi Inc.SENSOR PROX ULTRASN 40-300MM CYL
UA18EAD15PKM1TICarlo Gavazzi Inc.SENSOR PROX ULTRA 200-1500MM CYL
UA18EAD15PPM1TICarlo Gavazzi Inc.SENSOR PROX ULTRA 200-1500MM CYL
UA18ESD03AKTICarlo Gavazzi Inc.SENSOR PROX ULTRASN 40-300MM CYL
UA18ESD03NPTICarlo Gavazzi Inc.SENSOR PROX ULTRASN 40-300MM CYL
UA18EAD15NPM1TICarlo Gavazzi Inc.SENSOR PROX ULTRA 200-1500MM CYL
UA18EAD15NPTICarlo Gavazzi Inc.SENSOR PROX ULTRA 200-1500MM CYL
UA18EAD15PPTICarlo Gavazzi Inc.SENSOR PROX ULTRA 200-1500MM CYLTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.