- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Chcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $27.432 | $27.43 |
LTIGM55-1L-WH-RC-FW/125N Specyfikacje techniczne
Carling Technologies - LTIGM55-1L-WH-RC-FW/125N Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Carling Technologies - LTIGM55-1L-WH-RC-FW/125N
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Carling Technologies |
| Napięcie znamionowe - DC | 28 V |
| Napięcie znamionowe - AC | 125 V |
| Termination Style | Wire Leads |
| funkcji przełącznika | On-Off-On |
| Seria | - |
| Wycięcie w panelu Wymiary | Rectangular - 36.83mm x 21.08mm |
| Pakiet | Bulk |
| temperatura robocza | - |
| Rodzaj mocowania | Panel Mount, Snap-In |
| Trwałość mechaniczna | 100,000 Cycles |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Stopień ochrony | - |
| Oświetlenie Napięcie (nominalna) | 125 VAC |
| Oświetlenie typ, kolor | Neon, Red |
| cechy | - |
| Życie elektryczne | 50,000 Cycles |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | 15A (AC/DC) |
| Kolor - Actuator / Cap | White |
| Obwód | DPDT |
| Typ urządzenia uruchamiającego | Concave (Standard V) - Illuminated |
| siłownik do znakowania | No Marking |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.50.9065 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Carling Technologies LTIGM55-1L-WH-RC-FW/125N.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | LTIGM5B-1L-WH-RC-FN/125N | LTIGM5A-1L-WH-RC-FN/125N | LTIGM55-1L-BL-AM-FW/125N | LTIGM5B-1L-WH-AM-FN/125N |
| Producent | Carling Technologies | Carling Technologies | Carling Technologies | Carling Technologies |
| Termination Style | - | - | - | - |
| funkcji przełącznika | - | - | - | - |
| siłownik do znakowania | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Wycięcie w panelu Wymiary | - | - | - | - |
| Oświetlenie Napięcie (nominalna) | - | - | - | - |
| Życie elektryczne | - | - | - | - |
| Stopień ochrony | - | - | - | - |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | - | - | - | - |
| Napięcie znamionowe - AC | - | - | - | - |
| Obwód | - | - | - | - |
| Napięcie znamionowe - DC | - | - | - | - |
| Typ urządzenia uruchamiającego | - | - | - | - |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Trwałość mechaniczna | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Oświetlenie typ, kolor | - | - | - | - |
| Kolor - Actuator / Cap | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
LTIGM54-6S-WH-AM-MBL/18VCarling TechnologiesSWITCH ROCKER
LTIGM54-6S-WH-RC-NBL/125NCarling TechnologiesSWITCH ROCKER
LTIGM54-6S-WH-RC/GN-MWHCarling TechnologiesSWITCH ROCKER
LTIGM54-6S-WH-AM-MBL/12VCarling TechnologiesSWITCH ROCKER
LTIGM5B-1L-WH-RC-FN/125NCarling TechnologiesSWITCH ROCKER
LTIGM56-6S-BL-RC-NBL/125NCarling TechnologiesSWITCH ROCKER
LTIGM55-6S-WH-CL-NWH/125NCarling TechnologiesSWITCH ROCKER
LTIGM56-6S-BL-AM-NBL/250NCarling TechnologiesSWITCH ROCKER
LTIGM5B-1L-WH-AM-FN/125NCarling TechnologiesSWITCH ROCKER
LTIGM54-6S-WH-LU-NBL/12VCarling TechnologiesSWITCH ROCKER
LTIGM56-6S-WH-RC-NBL/125NCarling TechnologiesSWITCH ROCKER
LTIGM54-6S-WH-RC-NBL/250NCarling TechnologiesSWITCH ROCKER
LTIGM55-1L-BL-AM-FW/125NCarling TechnologiesSWITCH ROCKER
LTIGM54-6S-WH-WH-NBL/125NCarling TechnologiesSWITCH ROCKER
LTIGM5B-1L-BL-AM-FW/125NCarling TechnologiesSWITCH ROCKER
LTIGM5A-1L-WH-RC-FN/125NCarling TechnologiesSWITCH ROCKER
LTIGM54-6S-WH-RC/GN-MWH/12VCarling TechnologiesSWITCH ROCKER
LTIGM5B-6S-BL-AM-NBL/125NCarling TechnologiesSWITCH ROCKERTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.