- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Arkusze danych
MCH/MCHN Types Datasheet.pdfPCN Inne
Mult Dev EOL 7/Oct/2019.pdfArkusz danych HTML
MCH/MCHN Types Datasheet.pdfInformacje o środowisku
Compliance Declaration CDE.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $64.69 | $64.69 |
| 200+ | $25.81 | $5,162.00 |
| 500+ | $24.95 | $12,475.00 |
| 1000+ | $24.52 | $24,520.00 |
MCHN38FM390J Specyfikacje techniczne
Cornell Dubilier Electronics (CDE) - MCHN38FM390J Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Cornell Dubilier Electronics (CDE) - MCHN38FM390J
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | CDE (Cornell Dubilier Electronics) |
| Napięcie - znamionowe | 4 kV |
| Tolerancja | ±5% |
| Rozmiar / Wymiar | 0.380" L x 0.380" W (9.65mm x 9.65mm) |
| Seria | MCHN |
| Package / Case | Nonstandard SMD |
| Pakiet | Bulk |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| temperatura robocza | -55°C ~ 125°C |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Główny odstęp | - |
| Wysokość - Siedzą (Max) | 0.120" (3.05mm) |
| cechy | RF, High Q, Low Loss |
| Materiał dielektryka | Mica |
| Pojemność | 39 pF |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | REACH Affected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.29.0020 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Cornell Dubilier Electronics (CDE) MCHN38FM390J.
| Atrybut produktu | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | MCHN38FM390J-Y | MCHN38FM390G | MCHN38FM330J-Y | MCHN38FM330J |
| Producent | Cornell Dubilier Electronics (CDE) | Cornell Dubilier Electronics (CDE) | Cornell Dubilier Electronics (CDE) | Cornell Dubilier Electronics (CDE) |
| Tolerancja | - | - | - | - |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Rozmiar / Wymiar | - | - | - | - |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Napięcie - znamionowe | - | - | - | - |
| Główny odstęp | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Pojemność | - | - | - | - |
| Materiał dielektryka | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
Pobierz arkusze danych MCHN38FM390J PDF i dokumentację Cornell Dubilier Electronics (CDE) dla MCHN38FM390J - Cornell Dubilier Electronics (CDE).
MCHN38FM390GCornell Dubilier Electronics (CDE)CAPACITOR MICA SMD
MCHN38FM680GCornell Dubilier Electronics (CDE)CAPACITOR MICA SMD
MCHN38FM330J-RLCornell Dubilier Electronics (CDE)CAPACITOR MICA SMD
MCHN38FM330GCornell Dubilier Electronics (CDE)CAPACITOR MICA SMD
MCHN38FM560GCornell Dubilier Electronics (CDE)CAPACITOR MICA SMD
MCHN38FM470GCornell Dubilier Electronics (CDE)CAPACITOR MICA SMD
MCHN38FM270GCornell Dubilier Electronics (CDE)CAPACITOR MICA SMDTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.