- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Arkusze danych
800 Series, Collet Horizontal.pdfInformacje o środowisku
Aries Electronics RoHS Cert.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $14.865 | $14.87 |
26-823-90C Specyfikacje techniczne
Aries Electronics - 26-823-90C Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Aries Electronics - 26-823-90C
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Aries Electronics, Inc. |
| Rodzaj | DIP, 0.3" (7.62mm) Row Spacing |
| Długość początkowy zakończenia | 0.140" (3.56mm) |
| Zakończenie | Solder |
| Seria | Vertisockets™ 800 |
| Pitch - Post | 0.100" (2.54mm) |
| Pitch-Mating | 0.100" (2.54mm) |
| Pakiet | Bulk |
| temperatura robocza | -55°C ~ 105°C |
| Liczba stanowisk lub Pins (siatka) | 26 (2 x 13) |
| Rodzaj mocowania | Through Hole, Right Angle, Horizontal |
| Materiał Palność ocena | UL94 V-0 |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Materiał obudowy | Polyamide (PA46), Nylon 4/6, Glass Filled |
| cechy | Closed Frame |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | 3 A |
| Kontakt z oporem | - |
| Materiał styków - poczta | Brass |
| Materiał styków - Kojarzenie | Beryllium Copper |
| Kontakt z grubością wykończenia - poczta | 200.0µin (5.08µm) |
| Kontakt z grubością wykończenia - krycie | 30.0µin (0.76µm) |
| Skontaktuj się z Finish - Post | Tin |
| Skontaktuj się z Finish - Mating | Gold |
| Podstawowy numer produktu | 26-823 |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Aries Electronics 26-823-90C.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 26-820-90C | 26-822-90C | 26-8350-310C | 26-81250-310C |
| Producent | Aries Electronics | Aries Electronics | Aries Electronics | Aries Electronics |
| Skontaktuj się z Finish - Mating | - | - | - | - |
| Pitch - Post | - | - | - | - |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Kontakt z grubością wykończenia - poczta | - | - | - | - |
| Kontakt z oporem | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Materiał obudowy | - | - | - | - |
| Materiał styków - poczta | - | - | - | - |
| Pitch-Mating | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Kontakt z grubością wykończenia - krycie | - | - | - | - |
| Rodzaj | - | - | - | - |
| Długość początkowy zakończenia | - | - | - | - |
| Zakończenie | - | - | - | - |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Seria | - | - | - | - |
| Materiał styków - Kojarzenie | - | - | - | - |
| Materiał Palność ocena | - | - | - | - |
| Liczba stanowisk lub Pins (siatka) | - | - | - | - |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | - | - | - | - |
| Skontaktuj się z Finish - Post | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
Pobierz arkusze danych 26-823-90C PDF i dokumentację Aries Electronics dla 26-823-90C - Aries Electronics.
26-8530-310CAries ElectronicsCONN IC DIP SOCKET 26POS GOLD
26-81250-310CAries ElectronicsCONN IC DIP SOCKET 26POS GOLD
26-820-90CAries ElectronicsCONN IC DIP SOCKET 26POS GOLD
26-8984-310CAries ElectronicsCONN IC DIP SOCKET 26POS GOLD
26-8350-310CAries ElectronicsCONN IC DIP SOCKET 26POS GOLD
26-8450-310CAries ElectronicsCONN IC DIP SOCKET 26POS GOLD
26-822-90CAries ElectronicsCONN IC DIP SOCKET 26POS GOLD
26-8900-310CAries ElectronicsCONN IC DIP SOCKET 26POS GOLD
26-8500-310CAries ElectronicsCONN IC DIP SOCKET 26POS GOLD
26-8975-310CAries ElectronicsCONN IC DIP SOCKET 26POS GOLD
26-81250-610CAries ElectronicsCONN IC DIP SOCKET 26POS GOLDTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.