- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Arkusze danych
MAX1668,1805,1989.pdfPCN przestarzałe/ eol
Multiple Devices 22/Mar/2015.pdfPrzewodnik po części
Part Numbering System.pdfMAX1805MEE Specyfikacje techniczne
Analog Devices Inc./Maxim Integrated - MAX1805MEE Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Analog Devices Inc./Maxim Integrated - MAX1805MEE
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Maxim Integrated |
| Napięcie - Dostawa | 3V ~ 5.5V |
| topologia | ADC, Comparator, Multiplexer, Register Bank |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 16-QSOP |
| Seria | - |
| Typ czujnika | Internal and External |
| czujnik temperatury | -55°C ~ 125°C, External Sensor |
| Package / Case | 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Pakiet | Tube |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Typ wyjścia | 2-Wire SMBus |
| wyjście wentylatora | No |
| wyjście alarmowe | Yes |
| temperatura robocza | -55°C ~ 125°C |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Funkcjonować | Thermometer, Thermostat |
| Podstawowy numer produktu | MAX1805 |
| Precyzja | ±3.5°C Local(Max), ±5°C Remote(Max) |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | RoHS niezgodny |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Analog Devices Inc./Maxim Integrated MAX1805MEE.
| Atrybut produktu | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | MAX1805MEE | MAX1804EUB | MAX1802EHJ+T | MAX1806EUA08-TG075 |
| Producent | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| temperatura robocza | -55°C ~ 125°C | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 16-QSOP | 10-uMAX | 32-TQFP (5x5) | 8-uMAX-EP|8-uSOP-EP |
| topologia | ADC, Comparator, Multiplexer, Register Bank | - | - | - |
| Funkcjonować | Thermometer, Thermostat | - | - | - |
| czujnik temperatury | -55°C ~ 125°C, External Sensor | - | - | - |
| Typ czujnika | Internal and External | - | - | - |
| wyjście alarmowe | Yes | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Napięcie - Dostawa | 3V ~ 5.5V | 2.7V ~ 5.5V | - | - |
| Podstawowy numer produktu | MAX1805 | MAX1804 | MAX1802 | - |
| Pakiet | Tube | Bulk | Tape & Reel (TR) | Bulk |
| Typ wyjścia | 2-Wire SMBus | - | - | Adjustable (Fixed) |
| Seria | - | - | - | - |
| wyjście wentylatora | No | - | - | - |
| Package / Case | 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width) | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) | 32-TQFP | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| Precyzja | ±3.5°C Local(Max), ±5°C Remote(Max) | - | - | - |
Pobierz arkusze danych MAX1805MEE PDF i dokumentację Analog Devices Inc./Maxim Integrated dla MAX1805MEE - Analog Devices Inc./Maxim Integrated.
MAX1805EEEAnalog Devices Inc./Maxim IntegratedMULTICHANNEL REMOTE/LOCAL TEMPER
MAX1801EKA-TAnalog Devices / Maxim Integrated
MAX1806EUA08-TG075Analog Devices Inc./Maxim IntegratedIC REG LINEAR 500MA LOW VOLT
MAX1806EUA08Analog Devices Inc./Maxim IntegratedIC REG LINEAR 500MA LOW VOLT
MAX1802EAnalog Devices / Maxim IntegratedTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.