- Bran***Lewis
- 2026/05/11
73S1217F-68IMR/F Specyfikacje techniczne
Analog Devices Inc./Maxim Integrated - 73S1217F-68IMR/F Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Analog Devices Inc./Maxim Integrated - 73S1217F-68IMR/F
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Maxim Integrated |
| Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd) | 2.7V ~ 6.5V |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 68-QFN (8x8) |
| Prędkość | 24MHz |
| Seria | 73S12xx |
| Wielkość pamięci RAM | 2K x 8 |
| Typ pamięci programu | FLASH |
| Rozmiar pamięci programu | 64KB (64K x 8) |
| Peryferia | LED, POR, WDT |
| Package / Case | 68-VFQFN Exposed Pad |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Typ oscylatora | Internal |
| temperatura robocza | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Liczba I / O | 8 |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Rozmiar EEPROM | - |
| Konwertery danych | - |
| rdzeń Rozmiar | 8-Bit |
| Core Processor | 80515 |
| Łączność | I²C, SmartCard, UART/USART, USB |
| Podstawowy numer produktu | 73S1217F |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.31.0001 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Analog Devices Inc./Maxim Integrated 73S1217F-68IMR/F.
| Atrybut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 73S1217F-68IMR/F/P | 73S1217F-68IM/F/P | 73S1215F-68IMR/F | 73S1215F-68IMR/F/P |
| Producent | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Peryferia | - | - | - | - |
| Liczba I / O | - | - | - | - |
| Prędkość | - | - | - | - |
| Łączność | - | - | - | - |
| Konwertery danych | - | - | - | - |
| Typ pamięci programu | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| rdzeń Rozmiar | - | - | - | - |
| Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd) | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Rozmiar EEPROM | - | - | - | - |
| Rozmiar pamięci programu | - | - | - | - |
| Core Processor | - | - | - | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Seria | - | - | - | - |
| Typ oscylatora | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Wielkość pamięci RAM | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych 73S1217F-68IMR/F PDF i dokumentację Analog Devices Inc./Maxim Integrated dla 73S1217F-68IMR/F - Analog Devices Inc./Maxim Integrated.
73S1217F-EB-LITEAnalog Devices Inc./Maxim IntegratedBOARD EVAL 73S1217F CBL/DOC/CD
73S8004R-ILR/FAnalog Devices Inc./Maxim IntegratedIC INTFACE SPECIALIZD SMART CARD
73S1215F-EBAnalog Devices Inc./Maxim IntegratedBOARD EVAL 73S1215F CBL/DOC/CD
73S8004R-IL/FAnalog Devices Inc./Maxim IntegratedIC INTFACE SPECIALIZD SMART CARD
73S1217F-EBAnalog Devices Inc./Maxim IntegratedBOARD EVAL 73S1217F CBL/DOC/CD
73S1217F-68IMTERIDIANTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.