- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Montaż/pochodzenie PCN
2.73KHz.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.122 | $0.12 |
| 10+ | $0.099 | $0.99 |
| 30+ | $0.09 | $2.70 |
| 100+ | $0.077 | $7.70 |
| 500+ | $0.072 | $36.00 |
| 1000+ | $0.069 | $69.00 |
SLW20R-1C7LF Specyfikacje techniczne
Amphenol ICC (FCI) - SLW20R-1C7LF Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Amphenol ICC (FCI) - SLW20R-1C7LF
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Amphenol Aorora |
| napięcie znamionowe | 100V |
| Zakończenie | Solder |
| Seria | SLW-R |
| Smoła | 0.039' (1.00mm) |
| Pakiet | Tray |
| temperatura robocza | -55°C ~ 85°C |
| Liczba biegunów | 20 |
| Rodzaj mocowania | Through Hole, Right Angle |
| Cykle krycia | 20 |
| Materiał Palność ocena | UL94 V-0 |
| Blokowanie funkcji | Flip Lock |
| Materiał obudowy | Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled |
| Kolor obudowy | Black |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Wysokość nad forum | 0.157' (4.00mm) |
| Typ płaskiego typu Flex | FFC, FPC |
| cechy | Solder Retention, Zero Insertion Force (ZIF) |
| FFC, FCB Grubość | 0.30mm |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | 1A |
| Materiał styków | Phosphor Bronze |
| Kontakt Wykończenie Grubość | - |
| Kontakt Finish | Tin |
| Typ złącza / styków | Contacts, Bottom |
| Typ kabla End | Notched or Tabbed |
| Podstawowy numer produktu | SLW20 |
| siłownik Materiał | Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled |
| siłownik Kolor | Black |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | Zgodny z RoHS |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | REACH Affected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4051 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Amphenol ICC (FCI) SLW20R-1C7LF.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Part Number | SLW20R-1C7BLF | SLW20R-1C7ALF | SLW20S-1C7LF | SLW20S-1C7ALF |
| Producent | Amphenol ICC (FCI) | Amphenol ICC (FCI) | Amphenol ICC (FCI) | Amphenol ICC (FCI) |
| Typ złącza / styków | - | - | - | - |
| Typ kabla End | - | - | - | - |
| Materiał Palność ocena | - | - | - | - |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | - | - | - | - |
| Smoła | - | - | - | - |
| Kontakt Finish | - | - | - | - |
| Typ płaskiego typu Flex | - | - | - | - |
| siłownik Materiał | - | - | - | - |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Blokowanie funkcji | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| FFC, FCB Grubość | - | - | - | - |
| Zakończenie | - | - | - | - |
| Liczba biegunów | - | - | - | - |
| Materiał obudowy | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Cykle krycia | - | - | - | - |
| napięcie znamionowe | - | - | - | - |
| Materiał styków | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| siłownik Kolor | - | - | - | - |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Kontakt Wykończenie Grubość | - | - | - | - |
| Wysokość nad forum | - | - | - | - |
| Kolor obudowy | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych SLW20R-1C7LF PDF i dokumentację Amphenol ICC (FCI) dla SLW20R-1C7LF - Amphenol ICC (FCI).
SLW20S-5C7LFAmphenol ICC (FCI)CONN CIC VERT 20POS 1MM PCB
SLW19R-5C7LFAmphenol ICC (FCI)CONN CIC BOTTOM 19POS 1MM R/A
SLW20R-5C7LFAmphenol ICC (FCI)CONN CIC BOTTOM 20POS 1MM R/A
SLW20R-1C7ALFAmphenol ICC (FCI)CONN FPC BOTTOM 20POS 1MM R/A
SLW20S-1C7ALFAmphenol ICC (FCI)CONN FPC VERT 20POS 1MM PCB
SLW19S-1C7LFAmphenol ICC (FCI)CONN FFC FPC VERT 19POS 1MM PCB
SLW20R-1C7BLFAmphenol ICC (FCI)CONN FPC BOTTOM 20POS 1MM R/A
SLW21R-1C7LFAmphenol ICC (FCI)CONN FFC FPC BOTTOM 21POS 1MM RA
SLW20S-1A7LFAmphenol ICC (FCI)CONN VERT 20POS 1MM PCB
SLW19S-5C7LFAmphenol ICC (FCI)CONN CIC VERT 19POS 1MM PCB
SLW19S-1C7Amphenol ICC (FCI)CONN FFC FPC VERT 19POS 1MM PCB
SLW20S-1C7BLFAmphenol ICC (FCI)CONN FPC VERT 20POS 1MM PCB
SLW21R-5C7LFAmphenol ICC (FCI)CONN CIC BOTTOM 21POS 1MM R/A
SLW20N50CMAPLESEMI
SLW2016-01-5070-N-NBNC-ASHINEONTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.