- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Projekt/specyfikacja PCN
Material chg 22/MAR/2022.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $2.397 | $2.40 |
71609-316LF Specyfikacje techniczne
Amphenol ICC (FCI) - 71609-316LF Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Amphenol ICC (FCI) - 71609-316LF
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Amphenol Aorora |
| napięcie znamionowe | - |
| Zakończenie | Solder |
| Styl | Board to Board |
| Seria | Dubox™ |
| Rozstaw rzędów - łączenie | 0.100" (2.54mm) |
| Pitch-Mating | 0.100" (2.54mm) |
| Pakiet | Tube |
| temperatura robocza | - |
| Liczba rzędów | 2 |
| Ilość Pozycje Loaded | All |
| Liczba biegunów | 32 |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount, Right Angle |
| Materiał Palność ocena | UL94 V-0 |
| Kojarzonych Układanie Heights | - |
| Różnicowa transmisja danych | Thermoplastic, Glass Filled |
| Wysokość izolacji | 0.230" (5.85mm) |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Kolor izolacji | Gray |
| Stopień ochrony | - |
| cechy | - |
| mocowanie Rodzaj | Push-Pull |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | - |
| Contact Type | Female Socket |
| Kształt kontaktów | Square |
| Materiał styków | Phosphor Bronze |
| Długość kontaktu - post | - |
| Kontakt z grubością wykończenia - poczta | 78.7µin (2.00µm) |
| Kontakt z grubością wykończenia - krycie | 30.0µin (0.76µm) |
| Skontaktuj się z Finish - Post | Tin |
| Skontaktuj się z Finish - Mating | Gold |
| Typ złącza | Receptacle |
| Podstawowy numer produktu | 71609 |
| Aplikacje | Automotive, General Purpose, Industrial, Telecommunications |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | Zgodny z RoHS |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Amphenol ICC (FCI) 71609-316LF.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 71609-316ALF | 71609-317ALF | 71609-313LF | 71609-315LF |
| Producent | Amphenol ICC (FCI) | Amphenol ICC (FCI) | Amphenol ICC (FCI) | Amphenol ICC (FCI) |
| Kontakt z grubością wykończenia - krycie | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Typ złącza | - | - | - | - |
| Wysokość izolacji | - | - | - | - |
| Ilość Pozycje Loaded | - | - | - | - |
| Kontakt z grubością wykończenia - poczta | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Styl | - | - | - | - |
| Długość kontaktu - post | - | - | - | - |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Liczba biegunów | - | - | - | - |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | - | - | - | - |
| Materiał styków | - | - | - | - |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Skontaktuj się z Finish - Mating | - | - | - | - |
| Kojarzonych Układanie Heights | - | - | - | - |
| Liczba rzędów | - | - | - | - |
| Rozstaw rzędów - łączenie | - | - | - | - |
| Różnicowa transmisja danych | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| mocowanie Rodzaj | - | - | - | - |
| Aplikacje | - | - | - | - |
| Stopień ochrony | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Zakończenie | - | - | - | - |
| napięcie znamionowe | - | - | - | - |
| Pitch-Mating | - | - | - | - |
| Kształt kontaktów | - | - | - | - |
| Skontaktuj się z Finish - Post | - | - | - | - |
| Contact Type | - | - | - | - |
| Materiał Palność ocena | - | - | - | - |
| Kolor izolacji | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych 71609-316LF PDF i dokumentację Amphenol ICC (FCI) dla 71609-316LF - Amphenol ICC (FCI).
71609-314Amphenol ICC (FCI)CONN RCPT 28POS 0.1 GOLD SMD R/A
71609-316Amphenol ICC (FCI)CONN RCPT 32POS 0.1 GOLD SMD R/A
71609-317Amphenol ICC (FCI)CONN RCPT 34POS 0.1 GOLD SMD R/A
71609-314LFAmphenol ICC (FCI)CONN RCPT 28POS 0.1 GOLD SMD R/A
71609-313Amphenol ICC (FCI)CONN RCPT 26POS 0.1 GOLD SMD R/A
71609-318Amphenol ICC (FCI)CONN RCPT 36POS 0.1 GOLD SMD R/A
71609-320ALFAmphenol ICC (FCI)DUBOX
71609-313ALFAmphenol ICC (FCI)CONN RCPT 26POS 0.1 GOLD SMD R/A
71609-318LFAmphenol ICC (FCI)CONN RCPT 36POS 0.1 GOLD SMD R/A
71609-319LFAmphenol ICC (FCI)CONN RCPT 38POS 0.1 GOLD SMD R/A
71609-316ALFAmphenol ICC (FCI)DUBOX
71609-315Amphenol ICC (FCI)CONN RCPT 30POS 0.1 GOLD SMD R/A
71609-320Amphenol ICC (FCI)CONN RCPT 40POS 0.1 GOLD SMD R/A
71609-317ALFAmphenol ICC (FCI)CONN RCPT 34POS .100" DL SMD RATwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.