- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Chcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.85 | $0.85 |
C5S-18.432-16-3030-X-CT Specyfikacje techniczne
Aker Technology USA - C5S-18.432-16-3030-X-CT Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Aker Technology USA - C5S-18.432-16-3030-X-CT
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Aker Technology USA |
| Rodzaj | MHz Crystal |
| Rozmiar / Wymiar | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| oceny | - |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| temperatura robocza | -40°C ~ 85°C |
| Tryb pracy | Fundamental |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| pojemność obciążenia | 16pF |
| Wysokość - Siedzą (Max) | 0.039" (1.00mm) |
| częstotliwość Tolerancja | ±30ppm |
| Stabilność częstotliwości | ±30ppm |
| Częstotliwość | 18.432 MHz |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 50 Ohms |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Aker Technology USA C5S-18.432-16-3030-X-CT.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Part Number | C5S-18.432-16-3030-CT | C5S-18.432-16-3030-X-R | C5S-18.432-16-3030-X-M | C5S-18.432-16-1015-X-CT |
| Producent | Aker Technology USA | Aker Technology USA | Aker Technology USA | Aker Technology USA |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Tryb pracy | - | - | - | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - | - | - | - |
| Częstotliwość | - | - | - | - |
| pojemność obciążenia | - | - | - | - |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - | - | - | - |
| częstotliwość Tolerancja | - | - | - | - |
| Rodzaj | - | - | - | - |
| oceny | - | - | - | - |
| Stabilność częstotliwości | - | - | - | - |
| Rozmiar / Wymiar | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
C5S-18.432-16-3030-X-MAker Technology USACRYSTAL 18.4320MHZ 16PF SMD
C5S-18.432-16-1015-X-CTAker Technology USACRYSTAL 18.4320MHZ 16PF SMD
C5S-18.432-18-1010-CTAker Technology USACRYSTAL 18.4320MHZ 18PF SMD
C5S-18.432-18-1015-CTAker Technology USACRYSTAL 18.4320MHZ 18PF SMD
C5S-18.432-16-1015-X-MAker Technology USACRYSTAL 18.4320MHZ 16PF SMD
C5S-18.432-16-3030-MAker Technology USACRYSTAL 18.4320MHZ 16PF SMD
C5S-18.432-16-1015-CTAker Technology USACRYSTAL 18.4320MHZ 16PF SMD
C5S-18.432-16-3030-CTAker Technology USACRYSTAL 18.4320MHZ 16PF SMD
C5S-18.432-18-1015-X-CTAker Technology USACRYSTAL 18.4320MHZ 18PF SMD
C5S-18.432-18-1015-MAker Technology USACRYSTAL 18.4320MHZ 18PF SMD
C5S-18.432-18-1010-MAker Technology USACRYSTAL 18.4320MHZ 18PF SMD
C5S-18.432-16-1015-MAker Technology USACRYSTAL 18.4320MHZ 16PF SMDTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.