- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Arkusz danych HTML
53916 Series.pdf53916-0208 Specyfikacje techniczne
Affinity Medical Technologies - a Molex company - 53916-0208 Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Affinity Medical Technologies - a Molex company - 53916-0208
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Molex |
| Seria | SlimStack 53916 |
| Smoła | 0.020" (0.50mm) |
| Opakowania | Bulk |
| Inne nazwy | 53916-0208-C WM24025 |
| Liczba rzędów | 2 |
| Liczba biegunów | 20 |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Kojarzonych Układanie Heights | 4mm |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Wysokość nad forum | 0.133" (3.37mm) |
| cechy | - |
| szczegółowy opis | 20 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold |
| Kontakt Wykończenie Grubość | 3.90µin (0.099µm) |
| Kontakt Finish | Gold |
| Typ złącza | Plug, Outer Shroud Contacts |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Affinity Medical Technologies - a Molex company 53916-0208.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 53916-0208 | 53916-0508 | 53916-0608 | 53916-0808 |
| Producent | Affinity Medical Technologies - a Molex company | Affinity Medical Technologies - a Molex company | Affinity Medical Technologies - a Molex company | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Lead free / RoHS Compliant | Lead free / RoHS Compliant | Lead free / RoHS Compliant |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Liczba biegunów | 20 | 50 | 60 | 80 |
| Seria | SlimStack 53916 | SlimStack 53916 | SlimStack 53916 | SlimStack 53916 |
| cechy | - | - | - | - |
| Kontakt Wykończenie Grubość | 3.90µin (0.099µm) | 3.90µin (0.099µm) | 3.90µin (0.099µm) | 3.90µin (0.099µm) |
| Liczba rzędów | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Typ złącza | Plug, Outer Shroud Contacts | Plug, Outer Shroud Contacts | Plug, Outer Shroud Contacts | Plug, Outer Shroud Contacts |
| Inne nazwy | 53916-0208-C WM24025 |
0539160508 | 053916-0608 053916-0608-C 0539160608 0539160608-C 53916-0601 539160608 539160608-C |
53916-0808-C WM24030 |
| Opakowania | Bulk | Tape & Reel (TR) | Tape & Reel (TR) | Bulk |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) | 1 (Unlimited) | 1 (Unlimited) | 1 (Unlimited) |
| Kojarzonych Układanie Heights | 4mm | 4mm | 4mm | 4mm |
| szczegółowy opis | 20 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold | 50 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold | 60 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold | 80 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold |
| Wysokość nad forum | 0.133" (3.37mm) | 0.133" (3.37mm) | 0.133" (3.37mm) | 0.133" (3.37mm) |
| Smoła | 0.020" (0.50mm) | 0.020" (0.50mm) | 0.020" (0.50mm) | 0.020" (0.50mm) |
| Kontakt Finish | Gold | Gold | Gold | Gold |
Pobierz arkusze danych 53916-0208 PDF i dokumentację Affinity Medical Technologies - a Molex company dla 53916-0208 - Affinity Medical Technologies - a Molex company.
5390447-4TE Connectivity AMP ConnectorsCONN SKT DIMM 184POS R/A PCB
5390486-1TE Connectivity AMP ConnectorsCONN SKT 184POS PCB
5390454-1TE Connectivity AMP ConnectorsCONN SKT DIMM 116POS R/A PCB
53919-1604Affinity Medical Technologies - a Molex companyCONN PCMCIA CARD PUSH-PUSH R/A
5391-0-15-80-07-27-10-0Mill-Max Manufacturing Corp.CONN PIN RCPT
53916-0608Affinity Medical Technologies - a Molex companyCONN PLUG 60POS 4MM SMD .5MM
539160208Affinity Medical Technologies - Molex
53916-0508Affinity Medical Technologies - a Molex companyCONN PLUG 50POS 4MM SMD .5MM
53916-0808Affinity Medical Technologies - a Molex companyCONN PLUG 80POS 4MM SMD .5MM
5391M-07BPASSTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.