- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Projekt/specyfikacja PCN
Cylindrical Battery Holders.pdfMontaż/pochodzenie PCN
2.73KHz.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $24.312 | $24.31 |
0936011236 Specyfikacje techniczne
Molex - 0936011236 Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Molex - 0936011236
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Molex |
| Rozmiar wątku | PG21 |
| Styl | Side Entry |
| Rozmiar / Wymiar | 2.480' L x 1.362' W x 2.677' H (63.00mm x 34.60mm x 68.00mm) |
| Rozmiar | 10A |
| Seria | GWconnect |
| Pakiet | Bulk |
| temperatura robocza | -40°C ~ 125°C |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| blokada Lokalizacja | Locking Clip (1) on Base Bottom |
| Stopień ochrony | IP66 - Dust Tight, Water Resistant |
| Materiał obudowy | Aluminum Alloy, Die Cast |
| Wykończenie obudowy | Powder Coated |
| Kolor obudowy | - |
| cechy | - |
| Typ złącza | Hood |
| Podstawowy numer produktu | 093601 |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8538.90.8180 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Molex 0936011236.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 0936011231 | 0936011237 | 0936011233 | 0936011235 |
| Producent | Molex | Molex | Molex | Molex |
| Styl | - | - | - | - |
| Kolor obudowy | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Rozmiar / Wymiar | - | - | - | - |
| Rozmiar | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Materiał obudowy | - | - | - | - |
| Stopień ochrony | - | - | - | - |
| Typ złącza | - | - | - | - |
| Wykończenie obudowy | - | - | - | - |
| blokada Lokalizacja | - | - | - | - |
| Rozmiar wątku | - | - | - | - |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
Pobierz arkusze danych 0936011236 PDF i dokumentację Molex dla 0936011236 - Molex.
0936011244Molex10A EMC COVER 1LEV
0936011228Molex10A HE HOOD 2PGS HC S/E PG16 FIT
0936011231Molex10A HE HOOD 2PGS HC S/E PG16
0936011240Molex10A HE COVER 2PGS
0936011237Molex10A HE HOOD 2PGS HC S/E PG21
0936011229Molex10A EMC HOOD 2PGS HC S/E PG16 FI
0936011233Molex10A STD HOOD 2PGS HC S/E PG21 FI
0936011241Molex10A EMC COVER W/GKT 2PGS
0936011234Molex10A HE HOOD 2PGS HC S/E PG21 FIT
0936011230MolexCONN HOOD SIDE ENTRY SZ10A PG16
0936011245Molex10A HE HOOD 1LEV T/E PG13.5
0936011238Molex10A EMC HOOD 2PGS HC S/E PG21
0936011232Molex10A EMC HOOD 2PGS HC S/E PG16
0936011227Molex10A STD HOOD 2PGS HC S/E PG16 FI
0936011243Molex10A HE COVER 1LEV
0936011235Molex10A EMC HOOD 2PGS HC S/E PG21 FITwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.