- Bran***Lewis
- 2026/05/11
08055A2R0BAT2A Specyfikacje techniczne
AVX Corporation - 08055A2R0BAT2A Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do AVX Corporation - 08055A2R0BAT2A
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | AVX (KYOCERA AVX) |
| Napięcie - znamionowe | 50V |
| Tolerancja | ±0.1pF |
| Grubość (maks) | 0.037" (0.94mm) |
| Współczynnik temperaturowy | C0G, NP0 |
| Rozmiar / Wymiar | 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm) |
| Seria | - |
| oceny | - |
| Opakowania | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case | 0805 (2012 Metric) |
| temperatura robocza | -55°C ~ 125°C |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount, MLCC |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta | 20 Weeks |
| Lead Style | - |
| Główny odstęp | - |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - |
| cechy | - |
| Współczynnik awaryjności | - |
| szczegółowy opis | 2pF ±0.1pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
| Pojemność | 2pF |
| Aplikacje | General Purpose |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak AVX Corporation 08055A2R0BAT2A.
| Atrybut produktu | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 08055A2R2BAT2A | 08055A2R0JAT2A | 08055A2R0DAT2A | 08055A2R0CAT2A |
| Producent | KYOCERA AVX | KYOCERA AVX | KYOCERA AVX | KYOCERA AVX |
| Opakowania | - | - | - | - |
| Główny odstęp | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Pojemność | - | - | - | - |
| Aplikacje | - | - | - | - |
| Status bezołowiowy / status RoHS | - | - | - | - |
| Współczynnik awaryjności | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Tolerancja | - | - | - | - |
| Lead Style | - | - | - | - |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Grubość (maks) | - | - | - | - |
| Rozmiar / Wymiar | - | - | - | - |
| Standardowy czas oczekiwania producenta | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - | - | - | - |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | - | - | - | - |
| szczegółowy opis | - | - | - | - |
| oceny | - | - | - | - |
| Napięcie - znamionowe | - | - | - | - |
| Współczynnik temperaturowy | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych 08055A2R0BAT2A PDF i dokumentację AVX Corporation dla 08055A2R0BAT2A - AVX Corporation.
08055A2R0KAT2AKYOCERA AVXCAP CER SMD
08055A272JAT4AKYOCERA AVXCAP CER SMD
08055A2R0JAT2AKYOCERA AVXCAP CER SMD
08055A2R0CAT4AKYOCERA AVXCAP CER SMDTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.