- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Arkusze danych
CD4024BC.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $1.461 | $1.46 |
| 200+ | $0.566 | $113.20 |
| 500+ | $0.546 | $273.00 |
| 1000+ | $0.536 | $536.00 |
CD4024BCM Specyfikacje techniczne
onsemi - CD4024BCM Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do onsemi - CD4024BCM
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | onsemi |
| Napięcie - Dostawa | 3 V ~ 15 V |
| Typ wyzwalania | Negative Edge |
| wyczucie czasu | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 14-SOIC |
| Seria | 4000B |
| Nastawić | Asynchronous |
| Package / Case | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Pakiet | Tube |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| temperatura robocza | -55°C ~ 125°C |
| Ilość elementów | 1 |
| Ilość bitów na element | 7 |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Logic Type | Binary Counter |
| Kierunek | Up |
| hrabia Rate | 12 MHz |
| Podstawowy numer produktu | CD4024 |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak onsemi CD4024BCM.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | CD4024BCM | CD4024BDMSR | CD4024BCN | CD4024BEG4 |
| Producent | Fairchild Semiconductor | Renesas Electronics America Inc | onsemi | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Kierunek | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Napięcie - Dostawa | - | - | - | - |
| Typ wyzwalania | - | - | - | - |
| Ilość bitów na element | - | - | - | - |
| hrabia Rate | - | - | - | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| wyczucie czasu | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Logic Type | - | - | - | - |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Nastawić | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Ilość elementów | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
Pobierz arkusze danych CD4024BCM PDF i dokumentację onsemi dla CD4024BCM - onsemi.
CD4024BEE4Texas InstrumentsIC BINARY COUNTER 7-BIT 14DIP
CD4024BDMSRRenesas Electronics America IncIC BINARY COUNTER 7-BIT 14SBDIP
CD4024BEG4Luminary Micro / Texas InstrumentsIC COUNTER/DIVIDER BINRY 14-DIP
CD4023BNSRG4Luminary Micro / Texas InstrumentsIC GATE NAND 3CH 3-INP 14SOP
CD4023UBERCA
CD4024ATHarris CorporationIC BINARY COUNTER 7-BIT 14CDIP
CD4024BGSTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.