- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Projekt/specyfikacja PCN
Mult Dev Material Chg 16/Dec/2019.pdfInformacje o środowisku
Xilinx REACH211 Cert.pdfXC5VLX330-1FF1760I Specyfikacje techniczne
AMD - XC5VLX330-1FF1760I Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do AMD - XC5VLX330-1FF1760I
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | AMD Xilinx |
| Napięcie - Dostawa | 0.95V ~ 1.05V |
| Wszystkich RAM Bity | 10616832 |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 1760-FCBGA (42.5x42.5) |
| Seria | Virtex®-5 LX |
| Package / Case | 1760-BBGA, FCBGA |
| Pakiet | Tray |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| temperatura robocza | -40°C ~ 100°C (TJ) |
| Ilość Logic Elements / Komórki | 331776 |
| Ilość Labs / CLBs | 25920 |
| Liczba I / O | 1200 |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Podstawowy numer produktu | XC5VLX330 |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | RoHS niezgodny |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 4 (72 Hours) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | 3A001A7A |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak AMD XC5VLX330-1FF1760I.
| Atrybut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | XC5VLX330-1FFG1760I | XC5VLX330-1FFG1760C | XC5VLX330-1FF1760C | XC5VLX330-2FF1760C |
| Producent | AMD | AMD | AMD | AMD |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Liczba I / O | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Seria | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Wszystkich RAM Bity | - | - | - | - |
| Ilość Logic Elements / Komórki | - | - | - | - |
| Napięcie - Dostawa | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Ilość Labs / CLBs | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych XC5VLX330-1FF1760I PDF i dokumentację AMD dla XC5VLX330-1FF1760I - AMD.
XC5VLX30T-2FFG323IAMDIC FPGA 172 I/O 323FCBGA
XC5VLX30T-3FF323CXilinx Inc.IC FPGA 172 I/O 323FCBGA
XC5VLX30T-3FFG323CXilinxIC FPGA 172 I/O 323FCBGA
XC5VLX30T-3FF665CXilinx Inc.IC FPGA 360 I/O 665FCBGA
XC5VLX30T-3FFG665C
XC5VLX330-2FFG1760I
XC5VLX330TTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.