- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Arkusze danych
Cylindrical Battery Holders.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $16.728 | $16.73 |
AV1921P512R04 Specyfikacje techniczne
TE Connectivity ALCOSWITCH Switches - AV1921P512R04 Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do TE Connectivity ALCOSWITCH Switches - AV1921P512R04
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | ALCOSWITCH Switches / TE Connectivity |
| Napięcie znamionowe - DC | 20 V |
| Napięcie znamionowe - AC | 20 V |
| Rodzaj | Anti-Vandal, Illuminated |
| Termination Style | Solder Lug |
| funkcji przełącznika | On-On |
| Seria | AV19 |
| Wycięcie w panelu Wymiary | Circular - 19.20mm Dia |
| Pakiet | Tray |
| temperatura robocza | -20°C ~ 55°C |
| Rodzaj mocowania | Panel Mount, Front |
| Trwałość mechaniczna | 500,000 Cycles |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Stopień ochrony | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Oświetlenie Napięcie (nominalna) | 12 VDC |
| Oświetlenie typ, kolor | LED, Yellow |
| cechy | - |
| Życie elektryczne | 50,000 Cycles |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | 0.4VA (AC/DC) |
| Kolor - Actuator / Cap | Silver |
| Obwód | DPDT |
| Podstawowy numer produktu | AV1921 |
| Typ urządzenia uruchamiającego | Round, Button, Flush |
| siłownik do znakowania | Power Symbol |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | Not Applicable |
| Osiągnąć status | REACH Affected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.50.9033 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak TE Connectivity ALCOSWITCH Switches AV1921P512R04.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | AV1921P712R04 | AV1921P524R04 | AV1921P112R04 | AV1921P312R04 |
| Producent | TE Connectivity ALCOSWITCH Switches | TE Connectivity ALCOSWITCH Switches | TE Connectivity ALCOSWITCH Switches | TE Connectivity ALCOSWITCH Switches |
| Termination Style | - | - | - | - |
| Typ urządzenia uruchamiającego | - | - | - | - |
| Wycięcie w panelu Wymiary | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Życie elektryczne | - | - | - | - |
| Napięcie znamionowe - AC | - | - | - | - |
| Kolor - Actuator / Cap | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Obwód | - | - | - | - |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| siłownik do znakowania | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Oświetlenie Napięcie (nominalna) | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| funkcji przełącznika | - | - | - | - |
| Napięcie znamionowe - DC | - | - | - | - |
| Stopień ochrony | - | - | - | - |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | - | - | - | - |
| Trwałość mechaniczna | - | - | - | - |
| Rodzaj | - | - | - | - |
| Oświetlenie typ, kolor | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych AV1921P512R04 PDF i dokumentację TE Connectivity ALCOSWITCH Switches dla AV1921P512R04 - TE Connectivity ALCOSWITCH Switches.
AV1921P112R04TE Connectivity ALCOSWITCH SwitchesSWITCH PUSHBUTTON DPDT 0.4VA 20V
AV1921P312R04TE Connectivity ALCOSWITCH SwitchesSWITCH PUSHBUTTON DPDT 0.4VA 20V
AV1921P524R04TE Connectivity ALCOSWITCH SwitchesSWITCH PUSHBUTTON DPDT 0.4VA 20V
AV1921P124R04TE Connectivity ALCOSWITCH SwitchesSWITCH PUSHBUTTON DPDT 0.4VA 20V
AV1921P624R04TE Connectivity ALCOSWITCH SwitchesSWITCH PUSHBUTTON DPDT 0.4VA 20V
AV1921P324R04TE Connectivity ALCOSWITCH SwitchesSWITCH PUSHBUTTON DPDT 0.4VA 20V
AV1921P612R04TE Connectivity ALCOSWITCH SwitchesSWITCH PUSHBUTTON DPDT 0.4VA 20V
AV1921P712R04TE Connectivity ALCOSWITCH SwitchesSWITCH PUSHBUTTON DPDT 0.4VA 20VTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.