- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Arkusze danych
LTC2600, 2610, 2620 Datasheet.pdfInformacje o środowisku
Material Declaration LTC2600CGN#PBF.pdfProjekt/specyfikacja PCN
Mult Dev 11/Oct/2022.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $28.93 | $28.93 |
| 30+ | $28.07 | $842.10 |
LTC2600CGN#PBF Specyfikacje techniczne
Analog Devices Inc. - LTC2600CGN#PBF Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Analog Devices Inc. - LTC2600CGN#PBF
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Analog Devices, Inc. |
| Napięcie - Dostawa Digital | 2.5V ~ 5.5V |
| Napięcie - Dostawa, analogowe | 2.5V ~ 5.5V |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 16-SSOP |
| rozliczania czasu | 10µs (Typ) |
| Seria | - |
| Typ referencyjny | External |
| Package / Case | 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Pakiet | Tube |
| Typ wyjścia | Voltage - Buffered |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| temperatura robocza | 0°C ~ 70°C |
| Liczba konwerterów D / A | 8 |
| Liczba bitów | 16 |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| INL / DNL (LSB) | ±12, ±1 (Max) |
| Wyjście różnicowe | No |
| Data Interface | SPI |
| Podstawowy numer produktu | LTC2600 |
| Architektura | - |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Analog Devices Inc. LTC2600CGN#PBF.
| Atrybut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | LTC2600CGN#TRPBF | LTC2600IGN#PBF | LTC2600IGN#TRPBF | LTC2600CUFD#TRPBF |
| Producent | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. |
| Typ referencyjny | - | External, Internal | External | External, Internal |
| Typ wyjścia | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Napięcie - Dostawa, analogowe | - | 3.14V ~ 3.46V | 11.4V ~ 16.5V | 3V ~ 3.6V |
| rozliczania czasu | - | 10ns (Typ) | 4.5µs | - |
| Liczba konwerterów D / A | - | 4 | 4 | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Liczba bitów | - | 16 | 8 | 14 |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Seria | - | - | - | - |
| Data Interface | - | LVDS - Parallel | I²C | LVDS - Parallel, Parallel |
| Wyjście różnicowe | - | Yes | No | - |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Napięcie - Dostawa Digital | - | 1.14V ~ 1.26V | 11.4V ~ 16.5V | 1.65V ~ 3.6V |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Architektura | - | Current Source | R-2R | Pipelined |
| INL / DNL (LSB) | - | ±4, ±2 | ±1 (Max), ±1 (Max) | - |
Pobierz arkusze danych LTC2600CGN#PBF PDF i dokumentację Analog Devices Inc. dla LTC2600CGN#PBF - Analog Devices Inc..
LTC2600IUFDLinear Technology
LTC2600IGNLinear Technology
LTC2574BCUKG-16Linear Technology / Analog Devices
LTC2512IDKD-24#PBFLinear Technology
LTC2600CGNLinear Technology
LTC2574AIUKG-16Linear Technology / Analog Devices
LTC2574IUKG-12Linear Technology / Analog Devices
LTC2574ACUKG-16Linear Technology / Analog Devices
LTC2574CUKG-12Linear Technology / Analog Devices
LTC2574BIUKG-16Linear Technology / Analog Devices
LTC2600IGN#PBLTTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.