- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Arkusze danych
ADL8142S.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $227.049 | $227.05 |
| 10+ | $227.049 | $2,270.49 |
| 30+ | $227.049 | $6,811.47 |
| 200+ | $90.595 | $18,119.00 |
| 500+ | $87.567 | $43,783.50 |
| 1000+ | $86.071 | $86,071.00 |
ADL8142ACPZN-CSL Specyfikacje techniczne
Analog Devices Inc. - ADL8142ACPZN-CSL Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Analog Devices Inc. - ADL8142ACPZN-CSL
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Analog Devices, Inc. |
| Napięcie - Dostawa | 1.5V ~ 3.5V |
| Częstotliwość testowa | 27GHz ~ 31GHz |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 8-LFCSP (2x2) |
| Seria | ADL8142 |
| RF Type | General Purpose |
| Package / Case | 8-VFDFN Exposed Pad, CSP |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Pakiet | Strip |
| P1dB | 10dBm |
| noise Figure | 1.6dB |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Zdobyć | 27dB |
| Częstotliwość | 23GHz ~ 31GHz |
| Obecny - Dostawa | 25mA |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | MMIC 3A001B2D |
| HTSUS | 8542.33.0001 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Analog Devices Inc. ADL8142ACPZN-CSL.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | ADL8142ACPZN-R7-CSL | ADL8142ACPZN-R7 | ADL8142ACPZN | ADL8121ACPZN-R7 |
| Producent | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. |
| Obecny - Dostawa | - | - | - | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| noise Figure | - | - | - | - |
| P1dB | - | - | - | - |
| RF Type | - | - | - | - |
| Zdobyć | - | - | - | - |
| Częstotliwość | - | - | - | - |
| Napięcie - Dostawa | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Seria | - | - | - | - |
| Częstotliwość testowa | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych ADL8142ACPZN-CSL PDF i dokumentację Analog Devices Inc. dla ADL8142ACPZN-CSL - Analog Devices Inc..
ADL8142ACPZN-R7Analog Devices Inc.IC AMP RADAR 23GHZ-31GHZ 8LFCSP
ADL8121-EVALZAnalog Devices Inc.ADL8121 EVAL BOARD
ADL8142ACPZN-R7-CSLAnalog Devices Inc.IC RF AMP GPS 23GHZ-31GHZ 8LFCSP
ADL8142XCPZNAnalog Devices Inc.FREQUENCY RANGE 27 - 31 GHZ / FR
ADL8121ACPZNTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.