- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Arkusze danych
AD9691.pdfAD9691BCPZ-1250 Specyfikacje techniczne
Analog Devices Inc. - AD9691BCPZ-1250 Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Analog Devices Inc. - AD9691BCPZ-1250
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Analog Devices, Inc. |
| Napięcie - Dostawa Digital | 1.22V ~ 1.28V |
| Napięcie - Dostawa, analogowe | 1.22V ~ 1.28V, 2.44V ~ 2.56V |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 88-LFCSP-VQ (12x12) |
| Seria | - |
| Sampling rate (Per Second) | 1.25G |
| Typ referencyjny | Internal |
| Stosunek - S / H: ADC | 1:1 |
| Package / Case | 88-VFQFN Exposed Pad, CSP |
| Pakiet | Tray |
| temperatura robocza | -40°C ~ 85°C |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Liczba wejść | 2 |
| Liczba bitów | 14 |
| Liczba przetworników A / D | 1 |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Typ wejścia | Differential |
| cechy | Simultaneous Sampling |
| Data Interface | JESD204B |
| Konfiguracja | S/H-ADC |
| Podstawowy numer produktu | AD9691 |
| Architektura | Pipelined |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | 3A001A5A4 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Analog Devices Inc. AD9691BCPZ-1250.
| Atrybut produktu | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | AD9691BCPZRL7-1250 | AD9694BCPZ-500 | AD9695BCPZ-1300 | AD9690BCPZRL7-1000 |
| Producent | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Seria | - | - | - | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Liczba bitów | - | 16 | 8 | 14 |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Liczba wejść | - | - | - | 2 |
| Data Interface | - | LVDS - Parallel | I²C | LVDS - Parallel, Parallel |
| Napięcie - Dostawa, analogowe | - | 3.14V ~ 3.46V | 11.4V ~ 16.5V | 3V ~ 3.6V |
| Architektura | - | Current Source | R-2R | Pipelined |
| Typ referencyjny | - | External, Internal | External | External, Internal |
| Liczba przetworników A / D | - | - | - | 2 |
| Sampling rate (Per Second) | - | - | - | 65M |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Napięcie - Dostawa Digital | - | 1.14V ~ 1.26V | 11.4V ~ 16.5V | 1.65V ~ 3.6V |
| Stosunek - S / H: ADC | - | - | - | 1:1 |
| Konfiguracja | - | - | - | S/H-ADC |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Typ wejścia | - | - | - | Differential |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
Pobierz arkusze danych AD9691BCPZ-1250 PDF i dokumentację Analog Devices Inc. dla AD9691BCPZ-1250 - Analog Devices Inc..
AD9694BCPZ-500Analog Devices Inc.IC ADC 14BIT PIPELINED 72LFCSP
AD9694BCPZRL7-500Analog Devices Inc.IC ADC 14BIT PIPELINED 72LFCSP
AD9689BBPZ2600Analog Devices
AD9690BCPZ-1000Analog Devices
AD9690BCPZ-500Analog Devices
AD9691-1250EBZAnalog Devices Inc.EVAL BOARD FOR AD9691
AD9690BCPZAnalog DevicesTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.